Pracujemy na Twój sukces - ST-Design

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ST-Design
ST-Design
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Drukarnia Wielkoformatowa

Drukujemy wszystkie elementy od wizytówek po bannery, fototapety, naklejki. Stale dostosowując się do potrzeb klienta. Zapewniamy szybki oraz co najważniejsze wysokiej jakości wydruki. Wszystko to za sprawą najnowszych maszyn Mimaki oraz materiałów/folii Oracal.

Reklama na Autobusach - Trolejbusach

Reklama na pojazdach komunikacji miejskiej jest najbardziej mobilną i doskonale widoczną formą promocji firmy. Dociera do bardzo szerokiej grupy ludzi, zarówno do przechodniów, pasażerów jak i do innych uczestników ruchu drogowego. Zapewnia ciągły kontakt przekazu reklamowego z aktywną populacją mieszkańców naszego miasta.
Przygotowujemy projekty oraz oklejamy autobusy i trolejbusy w Gdyni,
pomagamy w załatwieniu formalności, często nasi Klienci nie muszą wychodzić
z  biura aby przekazać dokumenty i podpisać umowę z przewoźnikiem.

Oklejanie samochodów

Samochód oklejony unikalną, zwracającą uwagę grafiką to znakomita, mobilna i docierająca
do wielu odbiorców wizytówka firmy.
Dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom możliwe jest umieszczenie grafiki praktycznie na całej powierzchni pojazdu.
W naszej pracy stosujemy folie wycinane ploterowo, folie wylewane, folie One Way Vision oraz folie magnetyczne.

Proponujemy Państwu kompleksową realizację zleceń – od projektu poprzez druk, przygotowanie materiałów aż po aplikację na pojeździe.

Oklejanie szyb - Efekt szronu

Szyba oklejona folią emitującą szron to idealne rozwiązanie dla biur, banków, instytucji, gabinetów lekarskich, salonów sprzedaży, sklepów a także w mieszkaniach.
Oklejona szyba staje się w elegancki sposób nieprzezroczysta ale nadal przepuszcza światło, jest to idealne rozwiązanie dla szklanych ścian działowych np. w biurach, bankach.
Dużą zaletą jest możliwość wycinania wzorów czy napisów, dzięki temu uzyskujemy efekt pięknej grafiki.

One Way Vision- Witryny
Folia One Way Vision jest to folia perforowana (dziurkowana), która umożliwia przepuszczanie światła. Folia perforowana umożliwia zaprezentowanie grafiki zachowując, przy tym, dostęp do światła. Grafika przysłania wnętrze, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz nie zabiera komfortu widzenia i obserwowania świata zewnętrznego.

Folia perforowana, stosowana na przeźroczystych powierzchniach, witrynach sklepowych, szybach w pojazdach, szklanych fasadach budynków, szklanych drzwiach. Dzięki perforacji osoba będąca wewnątrz ma wrażenie, że szyba jest przyciemniona, a z zewnątrz widać elementy grafiki.

Kasetony

Bardzo popularny nośnik reklamowy. Kasetony mogą być jedno lub dwustronne.
Mogą przybrać różne formy geometryczne takie jak prostokąty, kwadraty, koła, elipsy, wielokąty itp.
Do podświetlenia kasetonów wykorzystujemy diody LED lub świetlówki.

Elementy lica kasetonu (loga, napisy) mogą zostać wykonane metodą przestrzenną. Dzięki czemu efekt podświetlenia jest efektowniejszy.

Bannery

To idealny nośnik informacji. Olbrzymią zaletą jest możliwość wykonywania bannerów w dużej rozpiętości formatów.
Ten nośnik reklamowy występuje w postaci plandekowej. Często wykorzystywany jest jako tymczasowa ekspozycja reklamowa, i po pewnym czasie (sezonowo) może być wymieniany co jest
jego kolejną zaletą.Bannery poprzez zagrzewanie tunelów
i rękawów, oczkowanie mogą być dostosowane w połączeniu z odpowiednim sposobem montażu do niemal każdej powierzchni.Bannery mogą mieć po kilkaset metrów kwadratowych powierzchni.

Tablice

To niezbędny element komunikacji między firmą a klientem. Jest to tani nośnik informacji. Wykonujemy najróżniejsze tablice informacyjne które przybierają różne kształty geometryczne. Do produkcji tablic informacyjnych wykorzystujemy między innymi: blachy ocynk, PVC, plexi. Grafika naniesiona na tablice wykonane są z folii samoprzylepnej wycietej na ploterze lub z nadrukowanej folii samoprzylepnej. Tablice mogą być jedno lub dwustronne.

Słowa kluczowe: Szyldy reklamowe, reklama świetlna, banery reklamowe, litery 3d, tablice reklamowe, tablica reklamowa, reklamy świetlne, szyld reklamowy, kasetony świetlne, litery podświetlane, pylony reklamowe,
Zakres działania
 • Firmy poligraficzne, usługi poligraficzne z Gdyni

  Usługi poligraficzne, drukowanie materiałów reklamowych, wydruki wielkoformatowe, firmy poligraficzne, poligrafia

 • Reklama zewnętrzna z Gdyni

  Wynajem przyczep reklamowych, tablice reklamowe, banery reklamowe, reklama zewnętrzna, kasetony świetlne, bilbordy, szyldy reklamowe, billboardy reklamowe, reklama świetlna, potykacze

 • Szyldy, reklama świetlna i banery z Gdyni

  , szyld reklamowy, szyldy reklamowe, kasetony świetlne, banery reklamowe, pylony reklamowe, tablice reklamowe, reklamy świetlne, litery 3d, reklamy podświetlane, litery podświetlane, reklama świetlna, tablica reklamowa

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()