Profesjonalne szkolenia - SQAM Sp. z o.o. S.K.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SQAM Sp. z o.o. S.K.
SQAM Sp. z o.o. S.K.
Telefon:
224XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Bokserska 1
02-682

Warszawa

Podgląd

Firma Software Quality Assurance Management organizuje szkolenia ISTQB/REQB/IBAQB Foundation i Advanced Level zarówno w formie zamkniętej, jak i otwartej.
Jako pierwsza w Polsce uzyskała akredytację British Computer Society umożliwiającą dostarczanie szkoleń przygotowujących do egzaminu ISEB/ISTQB.
SQAM – Centrum egzaminacyjne ISTQB, REQB, IBAQB zapraszamy!

Słowa kluczowe: Szkolenia it, kursy informatyczne, testowanie oprogramowania, tester, istqb, reqb, ibaqb, certyfikat, oprogramowanie, szkolenia, kursy, informatyka
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
 • List referencyjny, który firma SQAM otrzymała po zorganizowaniu szkolenia z zakresu testowania oprogramowania dla zespołu projektowego realizującego projekty zgodnie z metodyką RINCE2.
Dyplomy i certyfikaty
Osiągnięcia
 • GASQ o Software Quality Assurance Management (sierpień 2012)

  Referencje zamieszczone w Global Association for Software Quality: http://pl.gasq.org/wydarzenia/szczegoly/article/sw-konferencjesqam-nowym-akredytowan-dostawca-szkolen-reqb.html

 • Zdawalność egzaminów ISTQB (grudzień 2011)

  Uczestnicy szkolenia firmy Software Quality Assurance Management z zakresu podstaw testowania oprogramowania ISTQB w latach 2010 - 2011 osiągnęli zdawalność egzaminu na poziomie 100%.

Aktualności
 • Szkolenie BCM - Zarządzanie ciągłością działania (wrzesień 2012)

  Z badania DTI Information Security Breaches Survey 2006 wynika, że najgorszym skutkiem naruszeń bezpieczeństwa jest przerwanie ciągłości działania. Wiele firm posiada nieprzetestowane plany, lub w ogóle ich nie ma, co w efekcie może prowadzić do poważnych naruszeń bezpieczeństwa.
  By temu zapobiec zapraszamy na szkolenie i przystąpienie do egzaminu umożliwiającego uzyskanie certyfikatu Inżyniera Bezpieczeństwa ISecMan z zakresu BCM – zarządzanie ciągłością działania. Termin: 23-24.10.2012.
  Cena First Minute, tylko przy powołaniu się na tutaj zamieszczoną informację, to wyjątkowo 2200 PLN/os + 23% VAT zamiast 2500 PLN/os. + 23% VAT.

Warunki współpracy
 • Zapraszamy do zapisywania się na szkolenia na naszej stronie internetowej: http://sqam.org/

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()