Bezpieczna przestrzeń - SPACE4BASE

Panki

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SPACE4BASE
SPACE4BASE
Telefon:
724XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

SPACE4BASE specjalizuje się we wprowadzaniu danych, tworzeniu baz danych i usługach call center oraz back office. Chętnie współpracujemy przy programach lojalnościowych/partnerskich, obsłudze infolinii przychodzących oraz wychodzących, obsłudze skrzynek mailowych, wprowadzaniu produktów na strony sklepów internetowych czy też dodawaniu ogłoszeń na portale internetowe.

Słowa kluczowe: Wprowadzanie danych, uzupełnianie baz danych, przepisywanie danych, bazy danych, back office, digitalizacja dokumentów, tworzenie baz danych, call center, infolinie, obsługa maili, telemarketing
Pracownicy
 • Sandra Koźmin
  Sandra Koźmin

  Specjalizuje się w obsłudze programów lojalnościowych oraz wprowadzaniu danych. Posiada 6-letnie doświadczenie w branży telemarketingowej oraz back office.

Sprzęt i wyposażenie
 • Norton Security Premium Symantec
  Norton Security Premium Symantec

  Zabezpieczenie nawet 10 komputerów PC i Mac oraz urządzeń z systemami Android i iOS. Ochrona w czasie rzeczywistym przed istniejącym i nowym oprogramowaniem destrukcyjnym, takim jak oprogramowanie wymuszające okup i wirusy. Zaawansowane zabezpieczenia pomagające chronić prywatne i finansowe informacje podczas korzystania z Internetu. Ostrzeganie za pomocą nagradzanej technologii o niebezpiecznych aplikacjach dla systemu Android jeszcze przed ich pobraniem. 100% Virus Protection Promise: dostęp do usług ekspertów, którzy pomogą chronić urządzenia przed wirusami.

Osiągnięcia
 • FACHPRACA.pl (listopad 2018)

  Jedną z firm, które nam zaufały jest FACHPRACA.pl – pierwszy portal pracy dla fachowców!
  Jeżeli szukacie pracy lub pracowników, śmiało możemy ich polecić. Jak sama nazwa wskazuje – fachowa obsługa, fachowa pomoc, fachowy portal

Warunki współpracy
 • Podążamy za Klientem – wprowadzamy dane i tworzymy bazy w programach Pakietu Office (np. Excel, Access) oraz w systemach CRM. Na życzenie Klienta możemy pracować na innych systemach/stronach Klienta.

  Kompleksowe wsparcie biura – obsługa skrzynek mailowych; obsługa infolinii przychodzących i wychodzących; przygotowywanie, weryfikacja i digitalizacja dokumentów; wprowadzanie danych do systemu; tworzenie baz klientów w systemach CRM; rejestrowanie i ewidencjonowanie dokumentacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia z zakresu usług back office.

  Szybkość i dokładność – nasi pracownicy to osoby z kilkuletnim doświadczeniem, dlatego zlecenia, których się podejmujemy są wykonywane szybko i z najwyższą starannością.

  Bezpieczeństwo – dane, które przetwarzamy pozyskiwane są wyłącznie z legalnych źródeł, działamy zgodnie z ustawą RODO.

  Indywidualna wycena – aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb Klienta.

  Brak dodatkowych opłat – nie pobieramy opłat za przyjęcie i prowadzenie zlecenia, rozliczamy się tylko z wykonanej przez nas pracy.

  Wieloletnie doświadczenie – jesteśmy młodą firmą, ale cały nasz zespół ma przynajmniej 5-letnie doświadczenie z pracą z danymi oraz obsługą back office.

  Gwarancja jakości – udzielamy bezpłatnej rocznej gwarancji na nasze usługi, wszystkie ewentualne błędy poprawimy całkowicie za darmo.

Zakres działania
 • Agencje reklamowe - marketing i reklama

  Kampanie marketingowe, agencje reklamowe, marketing, agencja reklamowa, kampanie reklamowe, reklama, firma marketingowa

 • Copywriterzy

  , copywriting, teksty reklamowe, redagowanie tekstu, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, tworzenie tekstów www

 • Programy partnerskie

  Programy partnerskie, program afiliacyjny, programy partnerskie zarabianie, programy lojalnościowe, program lojalnościowy, działania lojalnościowe, program partnerski

 • Usługi dla firm i biur

  Obsługa biura, usługi dla firm, usługi biurowe, obsługa klienta, administracja biura

 • Bazy danych

  Tworzenie baz danych, projektowanie baz danych, obsługa baz danych, ochrona baz danych, administrator baz danych

 • Prace biurowe

  Prace biurowe, prace administracyjne, usługi biurowe

 • Obsługa klientów

  Obsługa klienta w firmie, obsługa klienta w biurze

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()