Soundspace

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Soundspace
Soundspace
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma SOUNDSPACE powstała w wyniku kilkunastoletniej pasji, jaką jest dla nas technika sceniczna. Praca z pasją, to zdecydowanie więcej niż standardowa realizacja zleceń. To każdorazowe stawianie się przez Nas w roli odbiorcy wydarzenia, o wysokich wymaganiach, które nasze działania mają spełnić. Dlatego kładziemy olbrzymi nacisk na obsługę wg najwyższych standardów rynkowych, co zawsze przekłada się na bardzo wysoką jakość realizowanych zadań.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą firmą i z oferowanymi przez nas usługami w zakresie Kompleksowej Obsługi Eventów - NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, KONSTRUKCJE SCENICZNE.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź na każde zapytanie, oferując dokładną analizę Państwa potrzeb oraz doradztwo oparte na długoletnim doświadczeniu. W efekcie zaproponujemy najlepszy i atrakcyjny cenowo sposób realizacji usług.

Słowa kluczowe: Podesty sceniczne, nagłośnienie wrocław, multimedia, scena wrocław, scena wrocław wynajem, oświetlenie, wynajem oświetlenia wrocław, wynajem sceny 8x6, wynajem sceny 8x8, nagłośnienie, sound
Realizacje
WWW (1)
Sprzęt i wyposażenie
 • Mównica Mulitimedialna Soundspace
  Mównica Mulitimedialna Soundspace

  MÓWNICA MULTIMEDIALNA Mównica stworzona z myślą o konferencjach, sympozjach oraz wszelkich prezentacjach. Nowoczesne rozwiązanie na oznaczenie graficzne eventu, przedstawienie prelegenta przy zachowaniu klasycznej formuły mównicy. W niewidocznym dla uczestników pulpicie mównicy znajduje się dodatkowy ekran 17” mogący posłużyć za podgląd prezentacji, eliminuje to konieczność instalacji dodatkowego promptera. zas klasycznej konferencji w Hotelu a także podczas Gali na wielkiej multimedialnej scenie. wymiary mównicy: wys. 1200mm szer. 700mm gł. 620mm ekran front LED 40’ rozdzielczość: 1920x1080 Full HD (możliwość prostego odtwarzania plików graficznych i filmów z wbudowanego Playera statycznie lub w pętli, lub realizacja obrazu dostarczona przez port HDMI ekran podglądowy 17” - sygnał podawany przez port HDMI w cenie mównicy NIE SĄ zawarte: komputer do realizacji obrazu na froncie mównicy, komputer do odtwarzania prezentacji, nagłośnienie.

 • Plazmy 40'' , 50'', 55'',65” Lg
  Plazmy 40'' , 50'', 55'',65” Lg

  Oferujemy do wynajmu plazmy w rozmiarach 40'' , 50'', 55'',65”. Posiadamy w swojej ofercie również nagłośnienie, oświetlenie koncertowe, sceny, podesty sceniczne, meble eventowe, scenografię, konstrukcje.

 • Podesty sceniczne 1x2m,1x1m Butec
  Podesty sceniczne 1x2m,1x1m Butec

  Firma Soundspace oferuje wynajem sblatów scenicznych (podestów scenicznych) na imprezy organizowane we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku oraz przy kompleksowej realizacji techniki także na terenie całej Polski. Nie działamy jednak jak typowa wypożyczalnia . W odróżnieniu od innych blaty sceniczne wynajmujemy zawsze z dowozem i montażem, dzięki czemu nasze podesty są w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Scenka z podestów scenicznych idealnie sprawdza się na różnego typu bankietach, otwarciach, konferencjach, przemówieniach zarówno w plenerze jak i pomieszczeniach zamkniętych. Posiadamy wymiary 2x1 i 1x2.

 • Nagłośnienie konferencyjne i koncertowe Różni
  Nagłośnienie konferencyjne i koncertowe Różni

  SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA FRONTOWEGO Dysponujemy zróżnicowanymi systemami nagłośnienia konwencjonalnego i liniowego, takich producentów jak: JBL, POL-AUDIO, HK-AUDIO. SYSTEMY MONITOROWE Stosujemy m.in. systemy odsłuchów podłogowych, SIDE-FILL oraz DRUM-FILL. Pracujemy m.in. na urządzeniach marki HK-AUDIO, TURBOSOUND, POL-AUDIO. KOŃCÓWKI MOCY Każdorazowo dobieramy z odpowiednim zapasem mocy, stosując urządzenia typu CROWN, CREST, POWERSOFT. MIKROFONY Dysponujemy szerokim zakresem mikrofonów bezprzewodowych oraz przewodowych. Zestaw mikrofonowy starannie dobieramy pod kątem indywidualnego zastosowania i oczekiwanej specyfikacji brzmienia, oferując do wyboru urządzenia marki SHURE, SENNHEISER, AUDIO TECHNIKA, AKG lub AUDIX. PERYFERIA I MIKSERY Zakres urządzeń przygotowujemy zawsze zgodnie z riderem wykonawców. Pracujemy na sprzęcie takich marek jak: ALLEN&HEATH, SOUNDCRAFT, KLARK TEKNIK, BSS, LEXICON, TC ELECTRONIC, YAMAHA, XTA.

 • Słupek wygradzjący / border różni
  Słupek wygradzjący / border różni

  Posiadamy na wynajem dużą ilość słupków wygrodzeniowych / hotelowych /borderów Słupek hotelowy 900mm + sznur grubo pleciony bordo

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()