TRANSPORT POLSKA-SZWECJA - SOLIDFACH MICHAŁ WASILUK

Białystok

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SOLIDFACH MICHAŁ WASILUK
SOLIDFACH MICHAŁ WASILUK
Telefon:
735XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Solidfach służy ramieniem w świadczeniu usług przewozowych!

Regularnie pokonujemy stałą trasę: Polska – Szwecja – Polska. Transport odbywa się 4 razy w miesiącu. Specjalizujemy się przeprowadzkami transportem  ładunków drobnicowych jak i całopojazdowych oraz materiałów delikatnych i ponadgabarytowych to jest okien XXL, szkła luster (w dużych taflach), blatów kamiennych i innych nietypowych ladunkow to wszystko  wchodzi w zakres naszych kompetencji. Nasi pracownicy pomagają przy przeprowadzkach: załadunku i rozładunku! Można zlecić nam przewóz większego, jak i mniejszego ładunku, począwszy od drobnych sprzętów RTV – AGD, walizek, narzędzi oraz materiałów budowlanych, kończąc na rowerach, motocyklach, oknach oraz wielu innych. Po wcześniejszym porozumieniu nadawcy z odbiorcą wysyłki, transportujemy również zwierzęta. Dostarczamy zamówienie w każdy region Polski.

Nasi klienci posiadają gwarancję pełnej organizacji oraz obsługi transportu z naszej strony. Obsłużyliśmy już setki zadowolonych klientów. Zależy nam, aby na rynku dalej postrzegano nas jako lojalną i rzetelną firmę, która w sposób kompleksowy wykonuje powierzone usługi.

Oraz co najważniejsze, kontaktując się z nami, nie kontaktujesz się z korporacją, a z ludźmi chętnymi do współpracy, którzy pomogą Tobie zorganizować bezpieczny transport twoich pakunków!

Słowa kluczowe: Usługi transportowe, transport usługi, transport ciężarowy, wynajem samochodów, przewóz osób
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
WWW (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()