Dla Was tworzymy z pasją - Softline Studio Projektowe Izabella Lipska

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Softline Studio Projektowe Izabella Lipska
Softline Studio Projektowe Izabella Lipska
Telefon:
602XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Już od ponad dziesięciu lat Softline-Studio dba o aranżację i funkcjonalność przestrzeni okiennych w polskich domach. Począwszy od 2001 roku realizacje naszych projektów odmieniają wystrój wielu mieszkań prywatnych, przedsiębiorstw i obiektów użyteczności publicznej.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem jak i wykonywaniem klasycznych i nowoczesnych instalacji okiennych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór zasłon, firan i innych tkanin dekoracyjnych. Ponadto proponujemy zaprojektowanie, dopasowanie i zamontowanie w pomieszczeniach: rolet w kasetach, rolet typu rzymskiego czy austriackiego, drewnianych i aluminiowych żaluzji oraz różnorodnych karniszy.

Zasłony okienne z naszej oferty wykonywane są z różnorodnych materiałów. Począwszy od tych najdelikatniejszych i lekkich materiałów po dające szerokie pole do popisu w ukształtowaniu masywnych draperii. Wszystkie elementy mogą zostać wykończone dekoracyjnymi lamówkami.

http://softline-studio.com

Słowa kluczowe: Szycie, zasłony, firany, rolety, karnisze, dekoracje okien, dekoracje okienne, rolety rzymskie, pościel, kapy, narzuty, poduszki, dekoracje, plisy, żaluzje, żaluzje drewniane
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
Pracownicy
  • Izabella Lipska
    Izabella Lipska

    Absolwentka Studium Architektoniczno - Budowlane w Warszawie. Założycielka i główny projektant, dekorator wnętrz w Softline Studio Projektowe. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży. Z zaangażowaniem i pasję realizuje projekty dekoracji okiennych mieszkań prywatnych, przedsiębiorstw, lokali usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Opisują ją idealnie następujące słowa: kreatywna, pełna pasji, energiczna, z pełnym zaangażowaniem podejmuje każde wyzwanie. Przykłada niezwykłą wagę do precyzji i terminowości.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()