Social Media For Buisness - Social Kings

Turek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Social Kings
Social Kings
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Agencja Social Media. Zajmujemy się prowadzeniem mediów społecznościowych wraz z kampaniami reklamowymi. Wdrążamy firmy w internet, dbamy o pozytywny wizerunek oraz zdobywamy klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie co sprawia, że nigdy nie zdarzyło nam się nie sprostać oczekiwaniom a zakładane formy reklamy przed umową są realizowane w każdym detalu.

Słowa kluczowe: Fanpage, prowadzenie fanpage, social media, prowadzenia social media, ogłoszenia, instagram, reklama w internecie, reklama, kampania reklamowa, kampania facebook, promowanie postow, promowanie
Realizacje
WWW (1)
 • Ico_small_web Strona o tematyce rozwodów. Wykonana dla kancelarii adwokackiej. Pan Jarosław Błasiński jest doświadczonym prawnikiem z 15 letnim doświadczeniem. Pomimo bardzo dużej konkurencji oraz odpowiedzialności jaka spoczywa na tego typu projektach zostaliśmy obdarzeni zaufaniem.
Pracownicy
 • Szymon Łuczak
  Szymon Łuczak

  Od zawsze interesowałem się marketingiem. Od paru lat aktywnie działam w zakresie e-marketingu i czuję się tutaj jak aktor w teatrze. Byłem uczestnikiem licznych kursów oraz szkoleń a swoją wiedzę zdobywam już od ponad 4 lat. Media społecznościowe i kampanie reklamowe to mój absolutny konik i w tym zakresie staram się być perfekcyjnym. Swoją pozycję na rynku uzyskałem w bardzo szybkim tempie i z każdym tygodniem zwiększam swoje portfolio. Dzięki wykonywaniu pracy z pasji wierzę, że klient będzie odczuwać profesjonalizm w każdym detalu.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Najwyższa jakość sprzętu oraz oprogramowania Social Kings
  Najwyższa jakość sprzętu oraz oprogramowania Social Kings

  Działamy na najwyższej jakości sprzęcie oraz oprogramowaniu co przyczynia się do szybkich realizacji zleceń oraz bezpieczeństwo danych w naszym przypadku grafik, tekstów i skryptów. Wszystkie dane są również trzymane na chmurze co gwarantuje w razie awarii sprzętu na szybkie kontynuowanie pracy na kolejnych komputerach.

Osiągnięcia
 • Kampania społeczna (maj 2017)

  Realizacja kampanii społecznej od strony marketingowej na kwotę 150.000zł
  Wkrótce informacje oraz kompletne dane z realizacji kampanii.

Aktualności
 • Nowy layout strony! (marzec 2017)

  Pod koniec marca ukaże się nowy layout naszej strony!
  Zobaczysz między innymi nasz szeroki zakres usług, portfolio, przykłady grafik, które może wykonać dla Ciebie współpracujące z nami studio graficzne, możliwość współpracy z nami czy też samego bloga o social media gdzie post będzie się okazywać raz w tygodniu.

 • Blog o Social Media (luty 2017)

  Nasza agencja e-marketingowa zaprasza do wejścia na blog o Social Media!
  Chcesz się dowiedzieć jak grupy społecznościowe na Facebooku mogą przyczynić się do kilkunastokrotnego zwiększenia Twojej sprzedaży produktów czy usług? A może chcesz się dowiedzieć jak dbać o pozytywny wizerunek w sieci swojej firmy? Wejdź i sprawdź nasze artykuły.

 • Królestwo się powiększa (lipiec 2017)

  Na lipiec 2017 roku zaplanowane jest powiększenie rodziny o dwóch członków!
  Z pewnością dwóch króli którym przyjdzie założyć naszą koronę będą dysponowali
  najwyższymi umiejętnościami w swych dziedzinach a nasze prace będą stały na królewskim
  poziomie.

Warunki współpracy
 • Oferujemy naszym klientom rozliczenie miesięczne bez zbędnych abonamentów. Zatrzymujemy klientów naszymi efektami a nie papierami. Wystawiamy faktury VAT.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()