Snapshot Studio Concept

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Snapshot Studio Concept
Snapshot Studio Concept
Telefon:
509XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się  produkcją filmów oraz różnorodnej fotografii od wielu lat.
Nieustannie dążymy  do odświeżenia i zmiany oblicza filmów i fotografii, zwłaszcza ślubnych,  
aby nadać, tej jakże ważnej chwili, magicznej aranżacji.
Nudne, kilkugodzinne, pozbawione odpowiedniego
warsztatu filmy od lat funkcjonują i wciąż stanowią zdecydowany udział w rynku, głównie ze względu
na niską cenę. Chcemy  aby oblicze filmów ślubnych dorównywało obecnym czasom.
Snapshot Studio Concept  spośród konkurencyjnych firm wyróżnia się niezwykłą pasją załogi oraz wszechobecnym profesjonalizmem. Stale rozwijamy swoje umiejętności i doświadczenie poprzez udział w projektach komercyjnych oraz telewizyjnych.
Kierując się opinią  klientów stworzyliśmy nową ofertę na 2018/2019 rok, w której głównie kładziemy nacisk na idealną jakość realizowanych filmów ślubnych. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu : aparatów DSLR (lustrzanek), steadycamu, slidekamera oraz drona uwieczniamy uroczystość oferując niezwykłą różnorodność ujęć z ziemi jak i powietrza.
Naszym atutem jest profesjonalne przygotowanie materiału i jego niebanalny montaż oraz obróbka.

Słowa kluczowe: Wesele, fotografia ślubna, film, film korporacyjny, teledysk, ślub, wesele, fotografia reklamowa, fotomodeling,
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją filmów oraz różnorodnej fotografii. Nieustannie dążymy do odświeżenia i zmiany oblicza filmów i fotografii, zwłaszcza ślubnych, aby nadać, tej jakże ważnej chwili, magicznej aranżacji. Nudne, kilkugodzinne, pozbawione odpowiedniego warsztatu filmy od lat funkcjonują i wciąż stanowią zdecydowany udział w rynku, głównie ze względu na niską cenę. Chcemy aby oblicze filmów ślubnych dorównywało obecnym czasom. Snapshot &Studio Concept spośród konkurencyjnych firm wyróżnia się niezwykłą pasją załogi oraz wszechobecnym profesjonalizmem. Stale rozwijamy swoje umiejętności i doświadczenie poprzez udział w projektach komercyjnych oraz telewizyjnych. Kierując się opinią naszych klientów stworzyliśmy nową ofertę na 2017/2018 rok, w której głównie kładziemy nacisk na idealną jakość realizowanych filmów ślubnych. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu : aparatów DSLR (lustrzanek), steadycamu, slidekamera oraz drona uwieczniamy uroczystość oferując niezwykłą różnorodność ujęć z ziemi jak i powietrza. Naszym atutem jest profesjonalne przygotowanie materiału i jego niebanalny montaż oraz obróbka. Wykonujemy zlecenia nie tylko dla klientów indywidualnych ale także instytucjonalnych.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()