Miły Remont - Sławomir Grabiec

Skawina

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sławomir Grabiec
Sławomir Grabiec
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Głównym profilem naszej działalności są wykończenia mieszkań oraz domów. Chcąc ułatwić dostęp do wszystkich usług z tym związanych - działamy kompleksowo. Podczas planowania służymy wsparciem i doświadczeniem, pomagamy w aranżacji podając wachlarz pomysłów i rozwiązań. Doradzamy w doborze materiałów oraz zapewniamy transport. Prace wykonujemy solidnie i dokładnie z dbałością o szczegóły.

Oczywiście wykonujemy także wszelkie prace związane z remontami, przebudowami i adaptacją pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, lokali usługowych oraz gospodarczych.

Firma powstała z połączenia ponad trzydziestopięcioletniego doświadczenia w branży ze świeżym i kreatywnym spojrzeniem. Teraz to rodzinna firma, którą tworzą trzej bracia. Dzięki temu przy zachowaniu zasad sztuki budowlanej możemy dostarczyć Państwu szereg ciekawych i nietypowych rozwiązań. Jednakże prawdziwym celem naszych działań jest Państwa zadowolenie. Udaje nam się to osiągnąć dzięki zaangażowaniu i satysfakcji własnej z wykonanej pracy.

I właśnie dlatego możemy Państwu zaoferować remonty i wykończenia - z przyjemnością.

Słowa kluczowe: Remont, remonty, kompleksowo, wykończenia, wykończenie, glazura, płytki, malowanie, gładź, gładzie, tapetowanie, panele, przeróbki, instalacje, hydraulika, elektryka, elektryk, montaż, zabudow
Realizacje
Zdjęcia i grafika (8)
  • Łazienka Przeróbki hydrauliki, elektryki, sufit podwieszany, glazurnictwo, biały montaż.
  • Deszczownia Deszczownia Grohe z baterią podtynkową.
  • Aneks kuchenny Meble wykonane przez zaprzyjaźnionego stolarza.
  • Montaż drzwi Montuje Ryszard - Złota Rączka
  • Łazienka Spora zabudowa KG, z przeróbkami hydraulicznymi i elektrycznymi. Sufit podwieszany, półki.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()