Lubimy nowe zadania - Skład Gazet | Czasopism I Książek

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Skład Gazet | Czasopism I Książek
Skład Gazet | Czasopism I Książek
Telefon:
796XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

PROPONUJEMY
skorzystanie z naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu layoutów czasopism i okładek książek, redesigu wzorców makiet i publikacji prasowych. Wykonujemy skład i łamanie gazet, czasopism, magazynów, informatorów, gazetek reklamowych oraz przygotowujemy publikacje do druku DTP.

Naszą ofertę kierujemy do wydawców:

- publikacji książkowych
- gazet i czasopism,
- gazetek branżowych i dla pracowników,
- magazynów,
- informatorów gminnych
- organizacji i stowarzyszeń.

Nowym wydawnictwom chętnie służymy pomocą w organizacji i przygotowaniu materiałów do gazet.
Nasze usługi proponujemy w rozsądnych cenach i wysokiej jakości.

Słowa kluczowe: Skład tekstu, skład gazet, dtp, usługi poligraficzne, skład i łamanie, projektowanie graficzne, projektowanie grafiki, graficy, projektowanie gazet, projektowanie czasopism, makieta gazety, layou
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
Umiejętności
 • praca w program Adobe CS6: Indesig, Illustrator, Photoshop

  Ekspert (20 lat)

Sprzęt i wyposażenie
 • EIZO ColorEdge CG277 EIZO
  EIZO ColorEdge CG277 EIZO

  Perfekcyjne odwzorowanie barw i wygodny system kalibracji Odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB, jednoczesne wyświetlanie kolorów z 10-bitowej palety, sprzętowa kalibracja, system automatycznej kaibracji - CG277 został stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w fotografii, prepressie oraz postprodukcji.

 • Adobe CS6 Adobe
  Adobe CS6 Adobe

  Oprogramowanie Adobe Creative Suite 6 Design Standard jest kompleksowym zestawem narzędzi do projektowania zawartości drukowanej i publikowania materiałów cyfrowych. Dzięki nowym mechanizmom zwiększającym wydajność programów Adobe Photoshop® i Illustrator nawet podczas pracy z dużymi, złożonymi plikami można płynnie stosować efekty twórcze, takie jak rozmycia, poświaty i cienie. W programie Photoshop retuszowanie obrazów jest zadziwiająco łatwe, a narzędzia do edycji wideo otrzymały intuicyjny interfejs. Program Illustrator pozwala łatwo tworzyć piękne, powtarzające się wzorki i dokładnie obrysowywać obrazy. Dzięki programowi Adobe InDesign możliwe jest tworzenie zaawansowanych książek elektronicznych i opracowywanie interaktywnych publikacji dla tabletów (takich jak iPad), jak również do druku. Układy można skutecznie dostosowywać do różnych wielkości wydruku czy ekranu — przy jednoczesnym zachowaniu precyzyjnej kontroli nad projektem i typografią.

Warunki współpracy
 • faktura VAT

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()