Simple & Clever

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Simple & Clever
Simple & Clever
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Strzelecka, 40/15
03-433

Warszawa

DESIGN & DEVELOPMENT Projektujemy i wdrażamy, a przede wszystkim kreujemy Wasz wizerunek w sieci. Realizujemy zarówno strony oraz sklepy internetowe.
Tworzymy każdy rodzaj grafiki na Wasze potrzeby - logotypy, bannery, katalogi, indentyfikacje 3D.

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, grafika, logo, logotypy, www, e-commerce
Realizacje
WWW (14)
  • Ico_small_web Kolejny projekt z branży turystycznej. Strona została zintegrowana z systemem Booking.com, a dzięki Responsive Web Design - bez problemu zarezerwujecie pokój podczas podróży, z poziomu smartfona czy tabletu. Jeśli chcielibyście najpierw obejrzeć pokoje - zapraszamy do wędrówki w zakładce Wirtualny Spacer.
  • Ico_small_web Nowoczesna platforma internetowa, służąca do zakupu i sprzedaży metali szlachetnych, w systemie cyklicznym i jednorazowym. Na stronie znajdziecie aktualizowany na bieżąco cennik kruszców, a także możliwość dołączenia do Programu Partnerskiego.
  • Ico_small_web Projekt stworzony na potrzeby Biura Rachunkowego. Strona jest w pełni responsywna, oparta o CMS WordPress, wyposażona w dynamiczne elementy na stronie głównej, w moduł aktualnościami, oraz niezbędne formularze kontaktowe.
  • Ico_small_web Mini wizytówka.
  • Ico_small_web Nowoczesna, responsywna strona internetowa, oparta o CMS Wordpress, wzbogacona o chat oraz Video Prezentację.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()