BADANIA KOMPETENCJI - SIGMUND POLSKA

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SIGMUND POLSKA
SIGMUND POLSKA
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

SIGMUND specjalizuje się w testach osobowości oraz psychologicznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji, bilansów kompetencji oraz zarządzania.

Od 1985 roku, SIGMUND łączy grupę ekspertów
z wielu obszarów zawodowych z zakresu Zasobów Ludzkich oraz Zarządzania: psychologów, informatyków, socjologów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie w celu zrozumienia działania przedsiębiorstw, aby zwiększyć skuteczność doboru pracowników.

Doświadczenie zdobyte w praktyce, w wielu przedsiębiorstwach, administracji publicznej
i strukturach lokalnych, pragmatyzm i wielokrotne stosowanie testów już od lat, sprawiły, że SIGMUND może sprostać specyficznym wymogom Państwa przedsiębiorstwa.

Nasze oprogramowanie jest przeznaczone dla profesjonalistów z zakresu Zasobów Ludzkich - umożliwi ono Państwu intuicyjne i szybkie działanie. Wszystko zajmie najwyżej kilka minut.

Nasze testy można przeprowadzić i wykorzystać online niezależnie od rodzaju komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do Internetu.

Pod koniec testu, od razu otrzymują Państwo dostęp do jasnych i czytelnych zestawień, łatwych do wykorzystania podczas rozmów dotyczących poszczególnych cech, a także ułatwiających podjęcie decyzji.

Zastosowaliśmy następujące rozwiązania z zakresu ewaluacji:
Nasze testy osobowościowe są używane podczas rekrutacji, a także odnośnie do wszystkich potrzeb z zakresu ewaluacji Zasobów Ludzkich: rozwoju zawodowego, mobilności wewnętrznej, audytu zespołowego, rozwijania poszczególnych umiejętności, wykrywania potencjalnych talentów, oceniania ryzyka, rocznej ewaluacji.

Nasze testy rekrutacyjne stanowią wiarygodne i obiektywne narzędzie wspierające, które pomoże prowadzić rozmowy w optymalny sposób i uwiarygodnić podejmowane decyzje.

Towarzyszymy Państwu w przeprowadzanych ewaluacjach poprzez najbardziej kompletny na rynku zestaw testów. Proponujemy także Państwu udział w szkoleniach z zakresu interpretacji wyników i wykorzystania testów w celu ustalenia najlepszej techniki prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. I wreszcie, nasi konsultanci mogą doradzić Państwu co do wyboru i personalizacji testów oraz tworzenia referencyjnych zawodów.

Dzięki ponad milionowi przeprowadzonych testów, SIGMUND jest światowym liderem testów dla osób zawodowo zajmujących się Zasobami Ludzkimi oraz agencji zatrudnienia. Wszystkie nasze testy psychometryczne są opracowane w oparciu o metodologię naukową, którą systematycznie doskonaliliśmy w ciągu ostatnich 30 lat. Wszystkie nasze testy stanowią przedmiot prac opartych na wzorcu, zatwierdzeniu i zapewnieniu wiarygodności.

Nasze testy rekrutacyjne są tłumaczone, zatwierdzane i opierane na wzorcu w ponad 30 krajach.

Testy: rekrutacyjne, psychometryczne, badanie potrzeb szkoleniowych, oceny pracownicze, Assessment & Development Center, Szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Słowa kluczowe: Szkolenia, badania, kompetencje, testy, potencjał, mocne strony, luki kompetencyjne, rekrutacja, menedżer, handlowiec, organizacaja, e-learning,
Aktualności
 • Warsztaty – Wywiad kompetencyjny w praktyce (kwiecień 2019)

  Co to jest kompetencja oraz jak ją opisywać?
  Jak sporządzić profil stanowiska?
  Jak prowadzić wywiad z kandydatem oparty na kompetencjach?
  Metodologia prowadzenia wywiadu behawioralnego
  – model STAR.
  – model Lejka.
  Wady i zalety wywiadu opartego na kompetencjach.
  Ćwiczenia usprawniające formułowanie pytań zgodnie z definicjami kompetencji.
  Przygotowanie pełnego scenariusza pytań na wybrane stanowisko.
  Ćwiczenia praktyczne.

  Zapisy: http://www.sigmund-polska.pl/szkolenia-2/warsztaty-2/wywiad-kompetencyjny-w-praktyce/

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()