Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765
Sfinks Dariusz Zywert Doradca Podatkowy nr 3765
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Doświadczenie.

Wiedza bez umiejętności jej praktycznego wykorzystania jest bezużyteczna. Kilka lat pracy w organach kontroli skarbowej oraz dwadzieścia lat jako doradca podatkowy nauczyło mnie praktycznego podejścia do przepisów podatkowych, które zapewnia Klientom bezpieczeństwo prowadzenia biznesu oraz pozwala stworzyć odpowiednie strategie długofalowe i optymalizacyjne. Nie da się jednak świadczyć wysokiej jakości usług bez odpowiedniego Zespołu, dlatego każdy księgowy u nas posiada przynajmniej kilkunastoletnie doświadczenie w branży.

Odpowiedzialność.

Wszystkie usługi które świadczymy wykonujemy z najwyższą starannością i w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami, dlatego standardem u nas jest branie za nie pełnej odpowiedzialności. Działamy w oparciu o pełnomocnictwa udzielane przez Klientów i nie zrzucamy na nich obowiązku podpisywania się pod składanymi w urzędach dokumentami. Poza tym posiadamy aktualną polisę OC od działalności którą wykonujemy.

Zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()