Serwis Sprzedaż Komputerów 24

Szczytno

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Serwis Sprzedaż Komputerów 24
Serwis Sprzedaż Komputerów 24
Telefon:
795XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Serwis Sprzedaż Komputerów 24 (SSK24) to profesjonalna firma, która może podjąć się każdej usterki laptopa, komputera stacjonarnego, aparatu fotograficznego, urządzenia wielofunkcyjnego, kserokopiarki, drukarki, głośników, konsol a nawet monitora, naszym celem jest sprawny sprzęt i zadowolenie klienta.

Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt oraz oprogramowanie, które pracują na  Państwa satysfakcję z szybko i rzetelnie wykonanej usługi. Wlutowywanie gniazd, wymiana ekranów w tabletach, odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych, kart pamięci oraz pamięci przenośnych nie jest dla nas nawet najmniejszym problemem. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i pasją.

Poza serwisem elektroniki zajmujemy się doradztwem oraz sprzedażą sprzętu w branży IT. Jesteśmy w stanie zamówić dla Państwa każdy sprzęt, oprogramowanie oraz materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.

Wdrażamy innowacyjne systemy zarządzania firmą oraz systemy sprzedaży.

Pośredniczymy w tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych na większość platform takich jak iOS, MacOS, Android czy Windows.

Priorytetową usługą naszej firmy jest dojazd na życzenie do klienta, realizowany na terenie Szczytna oraz okolic.

Słowa kluczowe: Serwis komputerów, serwis komputerowy, naprawa komputera, naprawa komputerów, komputery
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()