Skuteczne SEO - SEOMOOD Sp. z o.o. Sp. k.

Szczecin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SEOMOOD Sp. z o.o. Sp. k.
SEOMOOD Sp. z o.o. Sp. k.
Telefon:
736XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i obsługą kampanii reklamowych w internecie - SEO, Google Ads, Social media dla małych, średnich i dużych firm w każdej branży.
Wznosimy usługę SEO na nowy, wyższy poziom.

Pozycjonowanie lokalne rozliczamy za efekt.
W przypadku fraz lokalnych uważamy, że jest to uczciwa forma rozliczania pozycjonowania. Ryzyko jest tylko po naszej stronie, bo my inwestujemy nas czas i zasoby w pozycjonowanie. Natomiast jesteśmy pewni w tym co robimy i osiągamy zamierzone rezultaty.

Świadczymy usługi przede wszystkim w zakresie:
- profesjonalnych audytów SEO
- analizy i pisania tekstów które świetnie działają w SEO
- skutecznego linkowania nawet w trudniej branży
- tworzenia i obsługi kampanii Google Ads
- tworzenia i obsługi kampanii w Social Media
- prowadzenia profili w Social Media

Słowa kluczowe: Seo, pozycjonowanie, optymalizacja, pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie stron, audyt seo, pozycjonowanie sklepów, google adwords, google ads
Pracownicy
 • Sebastian Matysik
  Sebastian Matysik

  Sebastian Matysik członek zarządu agencji SEOMOOD, specjalista SEO. Na co dzień zajmuje się realizacją kampanii SEO klientów oraz wdrażaniem autorskich rozwiązań w pozycjonowaniu stron afilacyjnych. Obsługuje kampanie SEO od mocnego BHS (cloaking, linkowanie z automatów), po kampanie SEO obarczone mniejszym ryzykiem – pisanie contentu w oparciu o Data Driven, linkowanie ze sprawdzonych miejsc publicznych i z prywatnego zaplecza.

Osiągnięcia
 • Konkursy SEO (styczeń 2018)

  Nasze doświadczenie i wiedza zostały wielokrotnie potwierdzone udziałem w wielu konkursach dla pozycjonerów dotyczących suplementacji. Konkursy te są organizowane przez europejskich producentów/dystrybutorów suplementów diety. Uczestniczą w nich jedynie profesjonaliści w pozycjonowaniu. Rywalizując z najlepszymi za każdym razem zajmujemy czołowe miejsca.
  21.01.2018 – 1 miejsce w konkursie NutriProfits
  Ostatni Konkurs który wygraliśmy (21.01.2018 – 1 miejsce w konkursie NutriProfits) Konkurs polegał na pozycjonowaniu stron na określone frazy suplementów diety, na wielu europejskich rynkach (Polska, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja, Szwecja oraz Portugalia). Konkurs trwał od 16 października 2017 do 21 stycznia 2018. Zajęliśmy pierwsze miejsce – w tym okresie udało się zdobyć największą ilość wysokich pozycji na określone frazy ze wszystkich uczestników konkursu. Przez 3 miesiące trwania konkursu udało się zdobyć 3x lepszy wynik niż najlepsza konkurencja.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (20)