Zadbaj o swój biznes! - SEO-NET

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SEO-NET
SEO-NET
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Oferuję:
- pozycjonowanie stron, (głównie pozycjonowanie ręczne)
- promocję social media, (promocję stron i postów)
- budowę zapleczy,
- programowanie stron typu wizytówka firmy/osoby
- audyt seo/sem

Słowa kluczowe: Seo, pozycjonowanie, optymalizacja stron internetowych, pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron www, audyt seo, promocja stron, strona wizytówka, programowanie stron,
Realizacje
WWW (9)
 • Ico_small_web
  http://adamblachnicki.pl/ Cena Do 2000 zł
  Zaprojektowanie strony - bloga o sposobach zarobkowania w sieci. Projekt obejmował przygotowanie i optymalizację treści. Wdrożenie i zaadaptowanie szablonu Worldpress, Pozycjonowanie i promocję strony www.
 • Ico_small_web Pozycjonowanie i optymalizacja strony wykonanej wiele lat temu w technologii PHP.
 • Ico_small_web
  http://rurarz.pl/ Cena Do 2000 zł
  Promocja i pozycjonowanie strony firmy zajmującej się wynajmem biur i lokali użytkowych. Usługa obejmowała także rozbudowę i optymalizację treści pod kątem SEO.
 • Ico_small_web
  http://skladkamyk.pl/ Cena Do 2000 zł
  Responsywna strona www dla składu budowlanego Usługi pozycjonowania i promocji rozpoczną się wkrótce
 • Ico_small_web
  http://www.kampolmed.pl/ Cena Do 1000 zł
  Strona www według ścisłych wytycznych zamawiającego. Podstawowa promocja strony
Osiągnięcia
 • Pozycjonowanie stron dla klienta działającego międzynarodowo (listopad 2018)

  Naszym celem było zdobycie top 10 dla 4 stron nakierowanych na rynki Polski, Niemiec, Hiszpanii i ogólnie Europy, po 6 fraz dla każdej wersji językowej.
  Udało nam się wyprowadzić stronę na top 10 dla niemal 100 fraz, z tego aktualnie 30 znajduje się na top 1. Prace wykonaliśmy stopniowo z minimalną ingerencją w stronę klienta, dodatkowo utworzyliśmy zaplecze i blogi w 4 wersjach językowych, tłumaczenia zostały przygotowane przez firmy zewnętrzne na podstawie treści przygotowanych przez SEONET.

Aktualności
 • Promocyjne pakiety usług (październik 2018)

  Na naszej stronie, w zakładce sklep można zamówić w niższej cenie, usługi związane z promocją social media, optymalizacją oraz pisaniem treści na stronę

Warunki współpracy
 • Pozycjonowanie i promocja strony www

  W zależności od budżetu jakim klient operuje możemy zaproponować szereg rozwiązań wpływających na widoczność strony w wyszukiwarce.
  Zleceniodawca poza pozycjonowaniem strony w pakiecie otrzymuje także audyt seo oraz wsparcie w zakresie optymalizacji strony i treści na niej zawartej.

  Preferujemy opłaty abonamentowe oraz oferty łączone. Nie zalecamy płatności „za efekt” ponieważ zwykle rozwiązuje się to przy pomocy niebezpiecznych sposobów linkowania.
  Zawsze informujemy klientów o zagrożeniach jakie niesie pozycjonowanie stron www.

  Z reguły proponujemy okres próbny w trakcie, którego klient może w każdej chwili zakończyć współpracę, jeśli uzna wyniki za nie satysfakcjonujące. W czasie trwania okresu próbnego obie strony mają możliwość upewnienia się jak skuteczne są działania podejmowane przez SeoNet, a także jak dobrze układa się nasza współpraca.
  Cenimy sobie otwartość w kontaktach z klientem, doceniamy gotowość współpracy w zakresie optymalizacji i rozbudowy treści strony klienta.


  Projektowanie stron www

  Specjalizujemy się w projektowaniu lekkich stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji
  W większości przypadków oferujemy strony oparte na Worldpress, strony dostosowane są pod wymagania klienta, jeśli trzeba chętnie przygotowujemy projekt od A do Z czyli projektujemy i tworzymy stronę, przygotowujemy treści oraz optymalizujemy jej zawartość pod pozycjonowanie.
  W większości przypadków stronę wykonujemy w przeciągu tygodnia.
  Cena strony obejmuje także podstawową optymalizację kodu treści i grafiki.

Zakres działania
 • Pozycjonerzy SEO, pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie stron internetowych, agencja interaktywna, firmy seo, promocja w sieci, optymalizacja stron internetowych, agencje seo, pozycjonowanie stron www, pozycjonowanie, seo

 • Webmasterzy - serwisy i portale

  Serwisy internetowe, tworzenie serwisów internetowych, tworzenie serwisów www, tworzenie portali internetowych, portale internetowe

 • Webmasterzy - proste strony WWW

  Tworzenie stron www, tworzenie serwisów www, strony internetowe, strony www, tworzenie stron internetowych

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Poszukuję osoby do stworzenia strony internetowej

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 950 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  950 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony internetowej dla biura nieruchomości

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 1500 brutto z optymalizacją. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  1500 zł
  za całość
 • Strona wizytóka firmy

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 950 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  950 zł
  za całość
 • Strona na Biura rachunkowego

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 1750 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury. 609151351

  1750 zł
  za całość
 • budowa strony firmowej

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 950 brutto z optymalizacją pod pozycjonowanie. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony, więcej na ten temat piszę na stronie firmy Seonet. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  950 zł
  za całość
 • Samodzielny specjalista SEO do współpracy zdalnej

  Dzień dobry proszę o przesłanie adresu strony oraz wybranych fraz do wyceny na email seo@autograf.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie strony internetowej

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 1500 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  1500 zł
  za całość
 • Modernizacja strony www

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Wystawiam faktury.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie strony internetowej dla biura rachunkowego

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 750 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  750 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony internetowej i pozycjon dla biura rachunkowego

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę od 750 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony ceny od 300 zł miesięcznie. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  750 zł
  za całość
 • Strona internetowa responsywna

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę od 750 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  750 zł
  za całość
 • wyskonanie strony internetowej

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 750 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  950 zł
  za całość
 • wykonanie strony internetowej

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 1450 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  1450 zł
  za całość
 • Instalacja i dostosowanie gotowego szablonu strony www na Wordpress

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 1500 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  1500 zł
  za całość
 • Strona www dla gastronomii

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 1750 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  1750 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie prostej strony www oraz sklepu internetowego

  Dzień Dobry chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia, wcześniej proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Moje strony są dostosowane do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 750 brutto z optymalizacją za stronę. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony na preferencyjnych warunkach w późniejszym czasie. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  750 zł
  za całość
 • Strona internetowa

  Dzień Dobry chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia, wcześniej proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Moje strony są dostosowane do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę od 750 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony na preferencyjnych warunkach w późniejszym czasie. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  750 zł
  za całość
 • Pozycjonowanie strony www

  Dzień dobry, chętnie wykonam to zlecenie, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu omówienia szczegółów, proszę o podanie w wiadomości adresu strony i fraz do wstępnej wyceny. Koszty i zakres prac uzależniony jest od budżetu jaki przeznaczą Państwo na pozycjonowanie. Preferujemy rozliczenia abonamentowe i łączone. W pakiecie jest linkowanie, budowa zapleczy, wsparcie w optymalizacji kodu i treści, promocja socialmedia, więcej informacji prześlemy w email. Na życzenie oferuję okres próbny, dający możliwość przetestowania jakości naszej współpracy i ewentualnie zaprzestania współpracy w dowolnym momencie.

  Do negocjacji
 • Zlece pozycjonowanie lokalnej strony

  Dzień dobry, chętnie wykonam to zlecenie, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu omówienia szczegółów, proszę o podanie w wiadomości adresu strony i fraz do wstępnej wyceny. Koszty i zakres prac uzależniony jest od budżetu jaki przeznaczą Państwo na pozycjonowanie. Preferujemy rozliczenia abonamentowe i łączone. W pakiecie jest linkowanie, budowa zapleczy, wsparcie w optymalizacji kodu i treści, promocja socialmedia, więcej informacji prześlemy w email. Na życzenie oferuję okres próbny, dający możliwość przetestowania jakości naszej współpracy i ewentualnie zaprzestania współpracy w dowolnym momencie.

  Do negocjacji
 • Zlecę stworzenie strony www na word press

  Dzień dobry, proszę o kontakt pod adresem seo@autograf.pl w celu doprecyzowania i omówienia szczegółów projektu. Mam doświadczenie w projektowaniu stron typu wizytówka firmy/osoby/instytucji. Przygotowujemy projekty od A do Z. Strony dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych, a także zoptymalizowane są pod kątem pozycjonowania. Podaję orientacyjną wycenę 1500 brutto z optymalizacją. Skromne portfolio na mojej stronie. Na życzenie oferuję: pozycjonowanie i wsparcie strony. Czas wykonania, w zależności od stopnia skomplikowania projektu, około tygodnia od dnia otrzymania niezbędnych danych i materiałów. Wystawiam faktury.

  1500 zł
  za całość