Wideofilmowanie Wrocław - Sebastian Hejno

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sebastian Hejno
Sebastian Hejno
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Moje filmy to nowatorskie reportaże, które w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem, zapewnią Państwu satysfakcję i wielką przyjemność oglądania najważniejszych momentów swojego życia.

Moją ofertę kieruję do ludzi wymagających, którzy zamiast klasycznego nudnego filmu z
najważniejszego dnia w swoim życiu, wolą obejrzeć krótki reportaż, wykonany treściwie, konkretnie, z nutką romantyzmu i humoru, jednocześnie z zachowaniem standardów wysokiej jakości obrazu.

Idąc z postępem czasu i osiągnięciami techniki video, od 2010 roku jestem jednym z niewielu ,który swoje produkcje realizuje na nośniku Blu-Ray Disc,który ma zastąpić, wysłużony już nieco, standard DVD.

Realizując zlecenia korzystam z nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Jestem również otwarty na wszelkie sugestie oraz propozycje i z chęcią podejmuje nowe wyzwania. Podczas montażu mają Państwo wpływ na ostateczny scenariusz filmu.

Zwracam szczególną uwagę na jakość oraz odbiór moich prac przez klientów. Nieustannie pracuje nad rozszerzeniem mojej oferty tak, aby w pełni wykorzystać możliwości jakie tkwią we współczesnym zapotrzebowaniu usług filmowania.

Swoje usługi świadczę na terenie Dolnego Śląska

Słowa kluczowe: Wideofilmowanie wrocław,kamerzysta wrocław,ślub,wesele,filmowanie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()