Jestem gotów - Sebastian Gaś

Marki

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sebastian Gaś
Sebastian Gaś
Telefon:
692XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zacznijmy od spaceru po zakresie moich usług, a może najlepiej od wirtualnego spaceru Twojego lokalu?
Fotografia sferyczna umożliwia każdemu odwiedzić Państwa sklep/lokal/punkt sprzedażowy czy usługowy nawet pomimo zakazu handlu w niedziele! Otwarty całą dobę i cały tydzień, każdy ma do niego dostęp a właściciel może być z niego dumny na wszystkich mobilnych urządzeniach.
Ponadto mając sklep ze stroną internetową można podnieść swoją atrakcyjność dzięki odpowiednio wykonanym zdjęciom produktowym! Zdjęcia odzieży, typu lewitujący duch czy zdjęcia martwej natury, to wszystko przekłada się na zysk!
Zajmuję się więc wszelką fotografią reklamową, która ma za zadanie podnieść Państwa wartość w oczach klientów oraz nie dopuścić wyprzedzić się konkurencji. Przecież poprzez przeglądarkę internetową możemy oddziaływać na klienta najważniejszy zmysł, wzrok.

Zapraszam na moją stronę internetową oraz do kontaktu, odpowiadam na wszelkie pytania i rozwiewam wątpliwości. Tak, posiadam samochód i owszem mobilne i stacjonarne studio. Jestem przygotowany i dostępny.
Zapraszam

Słowa kluczowe: Fotografia reklamowa, zdjęcia produktów, fotografia wnętrz firm, studio fotografii reklamowej, fotografia produktowa, packshoty
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
 • Zdjęcia typu duch
  Zdjęcia typu duch Cena Do 50 zł
  Najefektowniejszy sposób zaprezentowania swojej kolekcji odzieży. Gdzie jednocześnie widać przednią część ubrania jak i poszewkę. Styl i elegancja wprost na Twoją stronę internetową.
 • Wirtualny spacer
  Wirtualny spacer Cena Do 1000 zł
  Ostatnio najpopularniejsza z formy reklamy własnego lokalu, wirtualny spacer pomaga otworzyć się na nowych klientów. Bo kto dzisiaj nie ma dostępu do internetu? Kto nie robi zakupów przez internet? A ile osób wpierw zapoznaje się z miejscem do którego ma się udać? Trzeba przyznać, że mamy mało czasu na wszystko i żyjemy w ciągłym pośpiechu. Wybieranie restauracji po jej wyglądzie znajduje się zaraz po sprawdzeniu karty dań. Otóż to, dzięki wirtualnemu spacerowi można zaprezentować się z jak najlepszej strony, pokazać swoje mocne strony i w ten sposób nie odstawać od konkurencji. A co najważniejsze, zachęcić klienta do odwiedzenia danego lokalu.
 • Galanteria
  Galanteria Cena Do 50 zł
  Zdjęcia produktowe w wysokiej jakości i szczegółowości
Umiejętności
 • Zdjęcia sferyczne

  Średniozaawansowany (1 rok)

 • Fotografia produktowa

  Średniozaawansowany (2 lata)

 • Fotografia studyjna

  Zaawansowany (5 lat)

Sprzęt i wyposażenie
 • Lustrzanka cyfrowa Canon eos 70D Canon
  Lustrzanka cyfrowa Canon eos 70D Canon

  Zaawansowany aparat EOS 70D łączy w sobie matrycę CMOS APS-C o rozdzielczości 20,2 MP i zaawansowany procesor obrazu DIGIC 5+, dzięki czemu generuje szczegółowe i wyraźne, 14-bitowe obrazy. Kolory są wiernie odwzorowywane, a gradacja tonalna jest płynna i naturalna. Śledzenie dynamicznych wydarzeń: system AF z 19 punktami krzyżowymi i serie zdjęć w pełnej rozdzielczości z szybkością 7 klatek/s Nagrywanie filmów w doskonałej jakości Full HD z szybką, płynną i dokładną automatyczną regulacją ostrości dzięki zastosowaniu technologii Dual Pixel CMOS AF firmy Canon Zdalne sterowanie aparatem i szybkie przeglądanie obrazów przez sieć Wi-Fi* Wykonywanie zdjęć w słabym oświetleniu dzięki czułości ISO 12800 (H: 25600) Odchylany ekran dotykowy pozwala fotografować obiekty pod różnymi kątami i zachować kontrolę nad pracą urządzenia

 • Obiektyw Sigma A 50 mm F1.4 DG HSM Sigma
  Obiektyw Sigma A 50 mm F1.4 DG HSM Sigma

  Najnowszy standardowy obiektyw Sigma 50mm F1,4 DG HSM z profesjonalnej linii ART. Niesamowita jakość obrazu, idealna na erę wysokich rozdzielczości określa nowy wyznacznik jakości wśród jasnych, stałoogniskowych obiektywów typu standard. Przysłona zbudowana z 9 listków pozwoli na uzyskanie doskonałego rozmycia tła.

 • Obiektyw Canon 24-105 mm f/4.0L EF IS USM (OEM) Canon
  Obiektyw Canon 24-105 mm f/4.0L EF IS USM (OEM) Canon

  Obiektywy serii L charakteryzują się najwyższą jakością, spełniającą oczekiwania profesjonalistów. Odporne są na złe warunki atmosferyczne i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Występują w kolorach jasno-szarym i czarnym, a na ich końcu umieszczona jest czerwona linia otaczająca obudowę. Obiektywy serii L są wykonane z materiałów odpornych na ścieranie, a wewnętrzne mechanizmy zrobiono z wytrzymałych metali. W obiektywach tej serii są stosowane specjalne szkła fluorytowe najlepiej redukujące współczynnik aberracji chromatycznej.

 • Głowica Genesis Gear PH-01 panoramiczna Genesis
  Głowica Genesis Gear PH-01 panoramiczna Genesis

  Głowica panoramiczna zapewnia możliwość swobodnego ustawienia aparatu względem statywu i jego obrót wokół punktu nodalnego. Można swobodnie pracować z kadrem poziomym, bądź pionowym - przy wykorzystaniu dodatkowej szyny do ujęć pionowych, znajdującej się w zestawie. Każdy element wyposażony jest w libelkę lub poziomicę, umożliwiającą jego wypoziomowanie. Poszczególne elementy wyposażone są w precyzyjne skale, które umożliwiają opisanie położenia części składowych zestawu względem siebie dla konkretnego aparatu i obiektywu. Dzięki temu czas przeznaczony na montaż zestawu może zostać skrócony.

Warunki współpracy
 • 1. Umówienie zagadnienia - jaki rodzaj fotografii jest potrzebny?
  2. Czas - kiedy ma zostać wykonane zlecenie
  3. Miejsce realizacji zlecenia - na miejscu bądź w studiu
  4. Realizacja - wykonanie zdjęć
  5. Postprodukcja - czyli obróbka końcowa
  6. Przekazanie zdjęć finalnych
  7. Ewentualna pomoc w zamieszczeniu w internecie czy na stronie
  8. Wspólna ocena - proponowana ocena zleceniodawcy i zleceniobiorcy

Zakres działania
 • Agencje i domy mediowe z Marek

  Kampania w mediach, filmy reklamowe, reklama telewizyjna, reklama internetowa, reklama prasowa, spoty reklamowe, reklama w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe

 • Fotografia reklamowa z Marek

  Packshoty, fotografia produktowa, studio fotografii reklamowej, fotografia reklamowa, zdjęcia produktów, fotografia wnętrz firm

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()