Sara Sowa pro-make-up

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sara Sowa pro-make-up
Sara Sowa pro-make-up
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem jaka jestem!
Optymistycznie i z uśmiechem kroczę przez życie kierując się sentencją iż ,, Celem nie jest bycie lepszym od innych lecz bycie lepszym od tego kim samemu było się wcześniej”
Kocham poznawać nowych ludzi, szczególnie tych z pasją. Każda osobą którą poznałam w sowim życiu w pewien cenny sposób kreowała moja osobę. Nieustannie szukam inspiracji i odpowiedzi w dążeniu do perfekcji.
Nazywam się Sara Sowa i specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego najnowszymi metodami  3D , uzyskując jak najbardziej naturalny efekt podkreślający indywidualne piękno.
Ukończyłam studia kosmetologiczne dzięki którym nabyłam wiedzę naukową. Doświadczenie zdobywałam w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego kończąc szkolenie tytułem Licencjonowanej Linergistki .Nie osiadając na laurach i stawiając na rozwój zawodowy , przynależę do stowarzyszenia „ELITE” WORLD PERMANENT MAKEUP ASSOCIATION  a także nieustannie uczestniczę w licznych kursach oraz sympozjach z dziedziny makijażu permanentnego.
Wierzę w to, iż ciągłe doskonalenie jest gwarantem najwyższej jakości usług, które są niezaprzeczalnym atrybutem tego czym się zajmuje.

Sara Sowa pro-make-up

Strona: www.sarasowa.pl
E-mail: pro@sarasowa.pl
tel: 791 737 844
ul.Polna 76A
80-302 Gdańsk

Słowa kluczowe: Makijaż permanentny, makijaż permanentny brwi, salon kosmetyczny makijaż permanentny, wykonywanie makijażu permanentnego, studium makijażu permanentnego
Zakres działania
  • Makijaż permanentny  z Gdańska

    Salon kosmetyczny makijaż permanentny, makijaż permanentny, studium makijażu permanentnego, wykonywanie makijażu permanentnego, makijaż permanentny brwi

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()