Sara Guzik Inverted Frame

Nowy Targ

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sara Guzik Inverted Frame
Sara Guzik Inverted Frame
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Szaflarska 144/39
34-400

Nowy Targ

Podgląd

Studio filmowe zapewniające obsługę od scenariusza po postprodukcję. Oferujemy:

_1
FILMY PROMOCYJNE I REKLAMOWE
Oryginalny pomysł w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem to sposób na skuteczny film promujący Twoją firmę. Poznanie Twoich potrzeb pomoże stworzyć obraz, który trafi do obecnych klientów i pozwoli pozyskać nowych.

_2
FILMY KORPORACYJNE/ WIZERUNKOWE/ WIDEO CV
Najbardziej skuteczna forma przedstawienia zarówno siebie, jak i swojej działalności. Stworzymy profesjonalną wizytówkę wideo, która da możliwość ujęcia w obrazie tego, co nie sposób opisać słowami.

_3
FILMY INSTRUKTAŻOWE
Łączymy wiedzę i merytorykę z wysoką jakością obrazu. Tworzymy instrukcję, która jest czytelna, zrozumiała i skuteczna.

_4
FILMY DOKUMENTALNE
Nie tworzymy. Opowiadamy. Pokażemy Twoją historię oraz sprawimy, że trafi do szerszego grona i zostanie zapamiętana na zawsze.

_5
TELEDYSKI
Kochamy muzykę i do każdego utworu podchodzimy indywidualnie. Poznajemy wizję artysty, następnie konfrontujemy ją z własnymi odczuciami i tworzymy obraz, który w połączeniu z dźwiękami staje się jednością.

_6
KANAŁY NA YOUTUBE
Internet daje wiele możliwości, a my wiemy jak je wykorzystać. Tworzymy koncepcje, realizujemy nagrania i zajmujemy się ich dystrybucją.

_7
OBSŁUGA GRAFICZNA I FOTOGRAFICZNA
Przygotujemy Twoją identyfikację wizualną – zaprojektujemy logo, stronę internetową oraz grafiki. Odświeżymy lub stworzymy na nowo brandbooka, spójnego z wizerunkiem Twojej firmy.

_8
ANIMACJE/ INSTALACJE MULTIMEDIALNE
Projektujemy oryginalne gify, video-arty, hologramy i animacje. Zapewniamy obsługę wizualną imprez i festiwali. Żyjemy w symbiozie klasycznej kreacji i sztuki.

_9
AKTORZY/ STATYŚCI/ KONFERANSJERZY
Nasz kolektyw to ludzie, którzy zdobywali doświadczenie w pracy nie tylko za kamerą, ale także po jej drugiej stronie. Prowadziliśmy gale, konferencje, wywiady, bankiety oraz aukcje. /
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ WWW.INVERTEDFRAME.COM ORAZ FACEBOOKA I INSTAGRAMA.

Słowa kluczowe: Filmy reklamowe, filmy promocyjne, korekta tekstów, sesja zdjęciowa, zdjęcia, film instrktażowy, film promujący firmę, zdjęcia produktowe, sesja produktowa, filmy produktowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()