Salon Optyczny Agnieszka Nowacka

Gorzów Wielkopolski

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Salon Optyczny Agnieszka Nowacka
Salon Optyczny Agnieszka Nowacka
Telefon:
957XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Salon optyczny Agnieszki Nowackiej znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Zakład powstał w 2005 roku i jest w miejscem w którym klienci mogą nie tylko zakupić okulary, ale również przeprowadzić badania wzroku. Pełną diagnostykę oferujemy zarówno dorosłym, jak i dzieciom.
Badanie to podstawa do doboru okularów. Szkła i oprawy znajdujące się w ofercie salonu charakteryzują się najwyższą jakością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stale poszerzamy i urozmaicamy ofertę, dodając nowe produkty. Oferta handlowa obejmuje sprzedaż takich artykułów optycznych jak:

• okulary korekcyjne
• okulary progresywne
• okulary pryzmatyczne
• okulary przeciwsłoneczne

Oferujemy szeroki asortyment okularów korekcyjnych, progresywnych, z powłoką antyrefleksyjną, fotochromowych najnowszej technologii TRANSITIONS oraz oprawek i galanterii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Warto w tej kwestii zaufać osobom, które cechuje wieloletnie doświadczenie w okulistyce, fachowa wiedza oraz indywidualne podejście do każdego
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

Słowa kluczowe: Lekarze pry, gabinety kosmetyczne, usługi kosmetyczne, przychodnie lekarskie, wizyty domowe, prywatni lekarze
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()