Sadinternetowy.pl - Sąd Internetowy

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sąd Internetowy
Sąd Internetowy
Telefon:
509XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wygeneruj bezpłatnie wezwanie do zapłaty z odsetkami https://sadinternetowy.pl/pozwy/kreator-wezwania-do-zaplaty/ . Jeżeli dłużnik nie zapłaci przekształć je j formularz pozwu o zapłatę na www.sadinternetowy.pl, i załącz kopie dowodów. Adwokat lub radca prawny poprawi pozew, prześle do sądu i poprowadzi postępowanie sądowe oraz egzekucyjne.
Po wypełnieniu formularza pozwu o zapłatę należy załączyć elektroniczne kopie dokumentów i wpłacić opłatę sądową na konto adwokata lub radcy prawnego w wysokości 1,25% wartości roszczenia nie wliczając. System automatycznie obliczy wysokość tej opłaty. Następnie należy podpisać przesłane na mail pełnomocnictwo i załączyć jego elektroniczną kopię w systemie. Oryginał zaś należy przesłać pocztą. W przypadku sprzeciwu dłużnika  lub przekazania sprawy do sądu w postępowaniu zwyczajnym prawnicy będą prowadzić sprawę dalej aż do skutecznej egzekucji. Koszt wynagrodzenia jest pobierany wyłącznie od Państwa dłużnika. Więcej informacji znajdą Państwo w serwisie Sąd Internetowy www.sadinternetowy.pl .
Prowadzimy sądową windykację należności na terenie całego kraju. Regulamin windykacji sądowej i egzekucyjnej znajdą Państwo tutaj oraz wzór umowy o zastępstwo procesowe.
http://sadinternetowy.pl/regulamin/

Słowa kluczowe: Windykacja, sąd, pozew, adwokat, radca prawny, długi, e-sąd, dłużnik, wierzyciel, prawnik, zastępstwo procesowe, dochodzenie roszczeń, wierzytelności, wezwanie do zapłaty
Warunki współpracy
 • Pozew o zapłatę - wzór do e-Sądu - Instrukcja dla powoda

  Przedstawimy opis wzoru formularza pozwu o zapłatę do e-Sądu w elektronicznym postępowaniu upominawczym oraz funkcjonalności serwisu Sąd Internetowy. Opisujemy jak adwokat/radca prawny przejdzie razem z Tobą przez wszystkie etapy windykacji sądowej od wypełnienia formularza pozwu o zapłatę aż do ściągnięcia zasądzonej należności przez komornika sądowego. Ponadto pomoc w wypełnianiu formularza pozwu o zapłatę możesz uzyskać także korzystając z bezpłatnych konsultacji telefonicznych pod numerem podanym na stronie https://sadinternetowy.pl/kontakt/ lub kontaktując się bezpośrednio z adwokatem/radcą prawnym do którego trafi sprawa po wypełnieniu formularza pozwu. Wzór pozwu o zapłatę w postępowaniu upominawczym dotyczy pozwów o zapłatę faktur, czynszu, wynagrodzenia, jak i pozwu o zwrot nienależnego świadczenia lub pożyczki. W pozwie można żądać kwoty od 1 zł do 100 mln zł, niezależnie od miejsca zamieszkania dłużnika , gdyż właściwość miejscowa e-Sądu obejmuje teren całej Polski.

  Szczegółowe warunki funkcjonowania serwisu Sąd Internetowy są dostępne: https://sadinternetowy.pl/regulamin/, https://sadinternetowy.pl/cennik/https://sadinternetowy.pl/regulamin/umowa-o-zastepstwo-procesowe-wzor/. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, aby proces windykacji sądowej przebiegał sprawnie. Rozpocząć wypełnianie formularza pozwu o zapłatę w kreatorze należy kliknąc w ten link https://sadinternetowy.pl/pozwy/kreator/ .

  Instrukcja wypełniania formularza pozwu o zapłatę

  Jeżeli chcesz, aby Twoją sprawą zajął się wybrany przez Ciebie adwokat/radca prawny należy po wejściu na stronę adwokaci i radcy prawni https://sadinternetowy.pl/adwokaci-i-radcy-prawni/ kliknąć przycisk “Złóż pozew w tej kancelarii”. Przejście do wypełniania formularza pozwu o zapłatę jest możliwe również ze strony głównej https://sadinternetowy.pl/. System skieruje Cię do pierwszego kroku formularza pozwu o zapłatę. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól formularz znajdzie się u wybranego przez Ciebie prawnika. Jeżeli sam nie dokonasz wyboru prawnika, wypełniony formularz trafi do adwokata lub radcy specjalizującego się w sprawach danego typu.

  Krok 1/6 - Wprowadź dane pozwanych (dłużników)

  W pierwszym kroku należy podać dane dłużnika lub dłużników, w tym koniecznie jej numer PESEL lub NIP. Jeżeli osoba fizyczna prowadzi działalność gospodarczą (gdy pozywamy firmę), to wszystkie jej aktualne dane można pobrać z bazy adresów firm Głównego Urzędu Statystycznego po wpisaniu jej numeru REGON lub NIP oraz po zaznaczeniu rodzaju podmiotu którego pozywamy: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, osoba prawna, jednostka organizacyjna i po wybraniu przycisku “Pobierz dane z bazy GUS”. System automatycznie uzupełni wszystkie brakujące pola danymi pozwanego. Wyszukiwarka podmiotów nie obsługuje osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()