SERWIS NAPRAWA WIĄZAREK - RYMAPAK

Świebodzice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
RYMAPAK
RYMAPAK
Telefon:
746XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma RYMAPAK zajmuje się serwisowaniem maszyn pakujących takich jak wiązarki do taśmy polipropylenowej ,opasywarki, paskarki, bandownice, ręczne akumulatorowe wiązarki do pakowania towarów na paletach,  zgrzewarki do folii i inne. Dla wygody naszych klientów napraw i remontów urządzeń pakujących dokonujemy w siedzibie klienta lub w naszym warsztacie. Posiadamy oryginalne części zamienne o jakości producenta a jednocześnie w cenach niższych niż oferowane przez inne serwisy , nawet w promocjach,. I co najważniejsze posiadamy je podczas naprawy. Oferujemy doradztwo w zakresie materiałów i technologii pakowania taśmami opakowaniowymi.  zapewniamy naszym klientom wsparcie techniczne, dostęp do dokumentacji technicznej, oraz pomoc w trakcie awarii urządzeń pakujących. Mamy pełną świadomość jak ogromny wpływ na owocną współpracę mają usługi serwisowe, dlatego przywiązujemy dużą wagę do zapewnienia naszym klientom wykwalifikowanego i profesjonalnego serwisu.  Zapewniamy przede wszystkim sprawne usuwanie awarii, wykonujemy okresowe przeglądy oraz generalne remonty maszyn pakujących taśmą PP,PET takich jak wiązarki typu TP-202,TP-6000,TP-702,TP-701,T   P-601,TP-202MV STB-70,STB-80,STB-63-STB-65,Fr   omm i wiele innych. Współpracujemy z firmami dostarczającymi materiały do pakowania na w/w maszyny takie jak taśmy opakowaniowe polipropylenowe ,poliestrowe ,folie stretch .  Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.                        
A teraz najważniejsze: EKONOMIA.
Ceny za nasze usługi są zdecydowanie niższe niż ceny innych serwisów.               Zapraszam do skorzystania z naszej oferty !!!
KONTAKT DO SERWISU
Tel.781 366 972
Tel./fax 74/6479088
email; rymapak@rymapak.com.pl

Słowa kluczowe: Serwis wiązarek,taśma spinająca,opasywarka,paskowark a,serwis maszyn pakujących, naprawa opinarek spinarek bandownic, maszyny pakujące naprawa, serwis paskarek,naprawa zgrzewarek,taśma pp,taśma
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Sprzęt i wyposażenie
  • CZĘŚCI ZAMIENNE DO WIĄZAREK TRANSPAK
    CZĘŚCI ZAMIENNE DO WIĄZAREK TRANSPAK

    POSIADAMY CZĘŚCI ZAMIENNE DO WIĄZAREK FIRMY TRANSPAK I WIELU INNYCH PRODUCENTÓW

Warunki współpracy
  • OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM RABATY PRZY OKRESOWYCH PRZEGLĄDACH WIĄZAREK JAK RÓWNIEŻ RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()