Rozruch

Racibórz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Rozruch
Rozruch
Telefon:
324XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Rozruch działa od 1991 roku przy ulicy Opawskiej 172 w Raciborzu, w województwie śląskim. Świadczy usługi w sprzedaży detalicznej i hurtowej. W ofercie znajdują się oryginalne i zamienne części oraz akcesoria samochodowe do każdej marki samochodu osobowego, pojazdu ciężarowego, dostawczego, a także naczep, przyczep i autobusów różnego typu.
Specjalizuje się w wyposażaniu warsztatów oraz serwisów samochodowych. Zapewnia fachową pomoc w wyborze odpowiednich części w konkurencyjnych cenach, zachowując przy tym wysoką jakość oferowanych produktów. W ciągu 24 godzin sprowadza części do ciężarówek, koparek, naczep czy też samochodów osobowych zgodnie z zamówieniem klienta zapewniając kompleksową obsługę oraz szybką dostawę w dowolny rejon kraju.
W ofercie firmy znajdują się części do samochodów takich marek jak: DAF, MAN, SCANIA, IVECO, VOLVO, MERCEDES, RENAULT. Znaleźć tu można m.in. części do układów hamulcowych, zawieszenia, układu kierowniczego, silników, układów wydechowych, pneumatycznych, a także do klimatyzacji i ogrzewania. Ponadto w skład asortymentu wchodzą turbiny, sprzęgła, filtry, łożyska, paski, a także akumulatory, elementy nadwozia oraz oświetlenie. Poszerzeniem oferty są płyny i smary samochodowe, oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne, chemia gospodarcza, jak również narzędzia samochodowe, prostowniki i akcesoria i wiele innych części.
Oferta firmy Rozruch skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych. Współpracuje z firmami spedycyjnymi, warsztatami oraz serwisami samochodowymi opierając się na zasadach partnerskich, a także wsparciu logistycznym i technicznym. Gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Słowa kluczowe: Części do autobusów, części do naczep, części do przyczep, części do samochodów ciężarowych, części do silników, części zamienne do daf, części zamienne do samochodów, oleje silnik
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()