Roman Hamelka

Suchy Las k/Poznania

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Roman Hamelka
Roman Hamelka
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Szkółkarska 72
62-002

Suchy Las k/Poznania

Auta, jakimi dysponujemy mogą Państwo wynająć na śluby, rocznice, randki, studniówkę. Obsługujemy sesje fotograficzne, reklamy, filmy. W tym celu uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Obecnie proponujemy Państwu możliwość wynajmu prawdziwej limuzyny, samochodu Citroën Traction Avant 11B z 1952 roku. Został on poddany kompletnej renowacji i w tej chwili jego stan nie odbiega od stanu fabrycznego, możemy pokusić się o stwierdzenie, iż obecnie jest to najlepiej odrestaurowany, w każdym detalu, model tej marki w Polsce.

Drugą naszą chlubą jest Citroën 2 CV. Jest to czteroosobowe auto, znacznie mniejsze, niż Traction Avant 11B, natomiast utrzymane w równie dobrej kondycji. Jeśli chcą Państwo zaskoczyć innych, wywołać podziw oglądających i sami udać się na fantastyczną przejażdżkę rodem z francuskiego filmu, serdecznie zapraszamy.

Jeśli chcą Państwo wynająć auto na ślub wraz z udekorowaniem go, to przykładowe dekoracje ślubne jakimi dysponujemy dla naszych aut znajdą Państwo w galerii. Możliwe jest także udekorowanie auta przez Państwa, w tym celu dokonujemy osobnych ustaleń.

zapraszamy na www.oldtaxi.pl lub info@oldtaxi.pl

Słowa kluczowe: Citroen, zabytkowe auta, wynajem, slub
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()