Robert Juśkiewicz

Lublin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Robert Juśkiewicz
Robert Juśkiewicz
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

AK Architektura Krajobrazu zajmuje się projektowaniem i realizacją wszystkich rodzajów terenów otwartych, publicznych i prywatnych. Nasz zespół posiada rozległą wiedzę i doświadczenie z całego spektrum architektury krajobrazu w analizach i zagospodarowaniu przestrzennym infrastruktury miejskiej, parków, ogrodów przydomowych, terenów przyszkolnych, placów zabaw i cmentarzy.

Dzięki profesjonalnemu podejściu i ogromnemu doświadczeniu mamy wielu zadowolonych klientów w Polsce oraz zagranicą. Tworzymy atrakcyjne rozwiązania, które są wykonalne i dobrze funkcjonują w praktyce. Czy zadanie jest duże czy małe, dostarczamy wysokiej jakości prace we wszystkich aspektach od pierwszego szkicu po gotowy projekt i realizację. Każdy projekt jest oparty na życzeniach klienta, ale lubimy zaskakiwać. Łączymy estetykę i funkcjonalność tak, że zrealizowane projekty są ponadczasowe i dobrze zintegrowane z architekturą i otoczeniem miejsca.

Szacunek do przyrody i lokalny charakter jest bardzo ważny dla nas, niezależnie od rodzaju projektu. Rozwiązania zrównoważone i przyjazne dla środowiska są kluczowym elementem dla naszego projektu, a ponowne wykorzystanie materiałów i roślinności na miejscu są kreatywnym wyzwaniem jakie lubimy.

Słowa kluczowe: Ogród, projektowanie ogrodów, realizacje ogrodów, projekt ogrodu, nawadnianie, tarasy, basen, oczka wodne, kostka brukowa, pielęgnacja, zielone dachy, systemy automatycznego nawadniania, nawierzch
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()