Robert Butryn

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Robert Butryn
Robert Butryn
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

BiznesPort.pl (http://biznesport.pl)

Innowacyjna agencja interaktywna, specjalizująca się w projektowaniu, budowaniu oraz promocji i reklamie (SEO/SEM, PR, ATL/BTL, marketing etc.) portali i serwisów internetowych, platform biznesowych, a także świadczeniu pionierskich rozwiązań, efektywnie uzupełniających systemy kierowania przedsiębiorstwem (CRM).

Firma została założona w 2004 roku przez grupę profesjonalnych web developerów, których kwalifikacje umożliwiły w krótkim czasie zająć mocną pozycję na intensywnie rozwijającym się sektorze usług internetowych.

Zdobyty zasób wiedzy a także praktyka, umożliwiają nam stosować w praktyce zarówno mniejsze jak i rozbudowane rozwiązania w zakresie:
- projektów multimedialnych,
- kampanii marketingowych, reklamowych, PR etc.
- zagadnień relacji e-biznesowych B2B oraz B2C

Filozofia
Skuteczny wzrost firmy, zawdzięczamy małej grupie szczęśliwców, potrafiącym połączyć pasję z profesją. Jesteśmy zdecydowani na współpracę z ambitnymi osobami - nie myślącymi o zatrudnieniu jak o "gorzkim obowiązku" ale wręcz szukającymi w ten sposób samorealizacji.

Misja
Satysfakcja kontrahenta z jakości naszych usług, jest naszym zamiarem koronnym. W trakcie procesu konstruowania, gdy stajemy się w wyjątkowo profesjonalny sposób scaleni z projektem, wdzięczni jesteśmy za partnerski stosunek na współpracę przez co generuje się samo motywacja do późniejszego działania, kontynuując właściwie obraną ścieżkę. Namacalne zyski finansowe plus stała opieka nad wykonanymi dziełami, proceduje przywiązaniem klientów do jakości naszych usług.

Wymierne korzyści finansowe oraz stała piecza nad stworzonymi dziełami, sprawia iż klienci przywiązują się do jakości naszych usług.
Jakość, oszczędność, bezpieczeństwo

Badania wykazują, że najważniejszym czynnikiem podczas wyboru produktu jest jakość a nie jak dotychczas cena. Podejmując decyzje finansowe konsumenci starają się maksymalizować korzyści. Podejmując się współpracy z nami możemy zagwarantować, że nasze produkty dzięki swojej jakości i trwałości, dłużej służą konsumentom, a z perspektywy czasu okazują się tańsze.

Każdy nasz produkt podlega ścisłej kontroli jakości – monitorujemy je na każdym etapie – począwszy od stworzenia dokumentacji aż po oddanie finalnej wersji Klientowi. Na tym nasza rola się nie kończy. Po opuszczeniu naszej manufaktury produkt jest nadal przez nas monitorowany.
Więcej informacji znajdziecie na http://biznesport.pl.

Słowa kluczowe: Promocja, reklama, marketing, hosting, serwis internetowy, portal, public relations, e-biznes, multimedia, media, seo, sem, atl, btl, biznes, aplikacje mobilne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()