Najtańsze naprawy w sieci - RING KING Paweł Marchel

Siedlce

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
RING KING Paweł Marchel
RING KING Paweł Marchel
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Serwis naprawy telefonów RING KING mieści się w Siedlcach ale oferuję naprawę wysyłkowo na terenie całej Polski. Zajmujemy się profesjonalną wymianą szybek w telefonach światowych marek takich jak Samsung Galaxy, Sony Xperia, HTC, LG, Apple Iphone itp. Dzięki opanowaniu technologii OCA potrafimy zregenerować starą stłuczoną szybkę wyświetlacza i wkleić nową zostawiając w telefonie wyświetlacz. Pozwala nam to zoptymalizować koszty naprawy.

Słowa kluczowe: Serwis telefonów komórkowych, serwis telefonów, naprawa telefonów, naprawa telefonów komórkowych, telefony komórkowe serwis
Realizacje
WWW (1)
 • Ico_small_web Na naszej stronie internetowej możesz dokonać zakupu części, akcesoriów, a także usługi naprawy dla swojego telefonu. Telefon komórkowy naprawisz wybierając jedną z zakładek na naszym serwisie. Znajdziesz tam niską cenę ale bez obaw o jakość, u nas cena nie idzie parze z jakością. Robimy tanio i dobrze.
Pracownicy
 • Emil Filipowicz
  Emil Filipowicz

  Specjalista w swoim fachu, zajmuję się naprawą telefonów i ogólnie wszystkiego co da się naprawić

 • Samil Niftaliyev
  Samil Niftaliyev

  Naprawy szybki w telefonach to specjalność Samila, pracuję w RING KING od niedawna ale specjalistą w naprawach jest już od wielu lat. Interesuję się każdą nowinką techniczną w temacie naprawy telefonów i ich specyfikacji. Zapewnia nam stały dostęp do najświeższych informacji w dziedzinie smartfonów.

Dyplomy i certyfikaty
 • Znaczki z listów otrzymanych od klientów www.eRingKing.pl

  Jest to kolekcja unikatowych znaczków wyciętych z kopert, w których otrzymywaliśmy telefony do naprawy od naszych klientów. Kolekcja stale się powiększa, bo i klientów przybywa. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Kto wie, może znaczek z przesyłki Twojego telefonu do naprawy zawiśnie u nas na stałe.

Sprzęt i wyposażenie
 • Laminator, Autoklaw, Laminator ramek Iphone ringking
  Laminator, Autoklaw, Laminator ramek Iphone ringking

  Nie możemy zdradzać wszystkich sekretów naszych napraw telefonów, natomiast można mieć pewność, że oddając telefon do serwisu RING KING spotkacie się z profesjonalnymi naprawami telefonów w niskich cenach. Nasz sprzęt serwisowy umożliwia nam wymianę szybek w najnowszych telefonach takich jak HTC 10, LG G5, Iphone 7, Sony Xperia Xa itp.

Osiągnięcia
 • Z Azerbejdżanu do Polski (kwiecień 2016)

  Nasza firma zatrudniła specjalistę od technologii naprawy szybek w najnowszych modelach telefonów. Obecnie współpracujemy od ponad pół roku i efekty rozwoju firmy są bardzo dobre, cieszymy się także że możemy używać na co dzień języka angielskiego co poprawia nasze zdolności lingwistyczne.

Aktualności
 • Remont (styczeń 2017)

  Przeprowadziliśmy remont siedziby firmy na przełomie końca 2016 i początku 2017 roku.

Warunki współpracy
 • Jesteśmy Polską firmą, która rozpoczęła działalność w 2013 roku. W związku z ogromnym rozwojem firmy od początku jej działania, od lipca 2013 wkraczamy na rynek internetowy, aby zapewnić naszej firmie znacznie szerszy zakres działania.RING KING oferuję części elektroniczne, akcesoria do nowoczesnych technologii, zarówno dla użytkownika końcowego, a także na rynku hurtowym.
  Jesteśmy szczęśliwi mogąc omówić wszystkie specjalne wymagania klientów. Możemy dostosować nasze produkty by sprostać specyficznym potrzebom. Czekamy także na międzynarodowych klientów.
  Prosimy o kontakt z nami 518323872.
  Dziękujemy za odwiedzenie tej strony i rozważanie kupna od www.eringking.pl

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()