Rf Kfsff

Kołobrzeg

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Rf Kfsff
Rf Kfsff
Telefon:
555XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Fotografią zajmuje się od 10 lat, jest to moja główna pasja, w którą jestem bardzo zaangażowany.  W 2008 roku wraz z grupą Fotografów rozpocząłem prace nad nowym projektem portalu fotograficznego, który miał być miejscem dla zdjęć na wysokim poziomie. Portal Fotoferia został udostępniony w sieci w 2010 roku.
W roku 2011 założyłem Stowarzyszenie Fotoferia Club z siedzibą w Kołobrzegu na potrzeby uczestniczenia w konkursach międzynarodowych. W tej chwili Fotoferia Club zrzesza ponad 100 członków z całej Polski. Zorganizowałem ponad 10 międzynarodowych konkursów pod patronatami największych organizacji fotograficznych, w których wzięło udział kilka tysięcy osób z całego świata. Wystawy pokonkursowe były pokazywane w różnych częściach kraju.

Indywidualnie biorę udział w konkursach fotograficznych. Mam 15 medali, 48 wyróżnień i wielokrotnie moje zdjęcia były akceptowane do wystaw pokonkursowych. Posiadam fotograficzny tytuł AFIAP międzynarodowej organizacji FIAP (International Federation of Photographic Art) oraz tytuł PPSA  Amerykańskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Jestem Prezesem Stowarzyszenia Fotoferia Club i posiadam tytuł Fotoferii AFF (Fotoferia Artist). Jestem członkiem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, w którym jest również zrzeszony Fotoferia Club.

Specjalizuję się w portrecie, nie stronię od krajobrazu, używam technik cyfrowych i analogowych. Posiadam własne studio. Przyjmę wszystkie zlecenia z zakresu modelingu, fotografii studyjnej, plenerowej i fotografowania wnętrz.
Moje portfolio
http://www.fotoferia.pl/portfolio/acrux
https://www.facebook.com/fotoferiaclub/

Słowa kluczowe: Fotografia artystyczna, zdjęcia artystyczne, artystyczna fotografia ślubna, studio fotografii artystycznej
Umiejętności
  • Obróbka cyfrowa, Photoshop

    Ekspert (10 lat)

  • Fotografia studyjna

    Ekspert (7 lat)

  • Fotografia plenerowa

    Ekspert (10 lat)

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()