ResMedia

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ResMedia
ResMedia
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Smart New swoją działalność skupia na szeroko pojętych usługach reklamowych. Łączymy doświadczenie z nowoczesną wizją i oryginalnymi rozwiązaniami marketingowymi. W naszym słowniku nie istnieją takie słowa, jak: rutyna i niemożliwe. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, któremu należy stawić czoła z największą dokładnością i kreatywnością. Naszą domeną jest uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta.

Jesteśmy agencją typu full-serwis. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno małych jak i dużych firm. Dla nas ważny jest każdy klient - czy zamawiasz kilka plakatów czy też całą kampanię reklamową zostaniesz obsłużony z taką samą uwagą. U nas masz pewność, że finalny produkt będzie spełniał najwyższe wymogi - zarówno jakościowe jak i wizualne.

Bezsprzecznym atutem naszej firmy jest nasz zgrany i kreatywny zespół. Jego doświadczenie w tworzeniu materiałów dla tego bardzo wymagającego segmentu rynku w połączeniu z kreatywnością i dbałością o jakość każdego projektu to gwarancja Państwa zadowolenia i sukcesu.

Słowa kluczowe: Poligrafia, dtp, usługi poligraficzne, usługi dtp, drukarnie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()