Renowa24.pl

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Renowa24.pl
Renowa24.pl
Telefon:
717XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Renowa24 - buduj i remontuj razem z nami!
Nasz sklep internetowy jest jednym z największych w kraju, który oferuje produkty budowlane. Niska cena naszego asortymentu idzie w parze z najwyższą jakością produktów, a nasz doskonale wyszkolony zespół rozwiąże Twoje problemy pojawiające się podczas wszelkich procesów budowlanych. Właścicielem sklepu jest firma AB Bechcicki, która istnieje na rynku od 22 lat i jest niekwestionowanym liderem w branży budowlanej. Z nami budowa domu i remont stanie się o wiele łatwiejszy, dzięki ofercie produktów z takich kategorii, jak:
- Okna dachowe i akcesoria: markizy, moskitiery, rolety, żaluzje,
- Schody i wyłazy dachowe,
- Akcesoria do dachu,
- Materiały budowlane: gładzie, gipsy, zaprawy, pianki, folie budowlane,
- Chemia budowlana: kleje, folie w płynie, tynki, tynki strukturalne, zaprawy i cementy, gipsy i gładzie, grunty, pianki poliuretanowe, masy tynkarskie,
- Farby, emalie, lakiery, impregnaty,
- Akcesoria malarskie: pędzle, taśmy,
- Systemy dociepleń: styropiany, wełna mineralna, tynki strukturalne, styropian fasadowy, styropian fundamentowy, styropian grafitowy, styropian biały, akcesoria do styropianu, wełna mineralna, wełna na strop i poddasze, wełna na elewację, wełna do podłogę, tynk akrylowy, tynk silikonowy, tynk mozaikowy, tynk silikatowy, tynk silikatowo-silikonowy, tynk silikonowo-akrylowy, tynk mineralny, tynk polikrzemianowy, grunt pod tynk, dodatki, siatki pod styropian, zatyczki styropianowe.
W naszym internetowym sklepie budowlanym znajdziesz kilkanaście tysięcy produktów wielu znanych  i cenionych marek / producentów, m.in.:
- Balio, Dobroplast, Fakro, RoofLite, Velux,
- Licon, Magnetic, MDM, Swisspor, Werner,
- Arsanit, Atlas, Ceresit, Dolina Nidy, Termoorganika,
- Beckers, Dekoral, Dulux, Kaem, Magnat, Śnieżka,
- Isover, Izoterm, Paneltech, Rawlplug, Rockwool.
Nasz sklep posiada kompetentnych i wyszkolonych pracowników, którzy udzielą Ci wyczerpujących i profesjonalnych porad związanych z budową, remontem domu, adaptacją poddasza czy zwykłym malowaniem pokoju. Renowa24.pl oferuje dogodne formy płatności takie, jak: szybki przelew, przelew tradycyjny, zwykły przelew elektroniczny, płatność ratalna oraz płatność za pobraniem. Istnieje także możliwość płatności gotówką i kartą płatniczą przy odbiorze osobistym. Sklep oferuje transport drobnicowy i gabarytowy w ciągu 48h za pośrednictwem firmy DHL i Pekaes. Przy spełnieniu minimum logistycznego transport jest darmowy. Jeśli szukasz dodatkowych produktów z zakresu dociepleń domów, styropianów, tynków strukturalnych, systemów kominowych czy chemii budowlanej odwiedź nasz specjalistyczny sklep internetowy www.docieplajdom.pl. A jeśli szukasz dodatkowych produktów i usług związanych z oknami dachowymi czy schodami strychowymi, zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu internetowego www.portalokienny.pl.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()