REMARK

(2)

Częstochowa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
REMARK
REMARK
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Książka Przychodów i Rozchodów, Księgi Handlowe, Ryczałt
Rozliczanie VAT
Kadry i Płace
Wyliczanie zobowiązań wobec ZUS i Urzędów Skarbowych
Pomoc w założeniu firmy
Szkolenia motywacyjne
Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia z księgowości i Kadr
Wyprowadzanie zaległości
Rozliczenia roczne
Sporządzanie pism urzędowych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, szkolenia, firma szkoleniowa,biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Pracownicy
 • Agnieszka Remiszewska
  Agnieszka Remiszewska

  Jestem osobą odpowiedzialną za kontakt z Klientami oraz za Księgowość firm. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie. Jestem osobą sumienną zorganizowaną. Księgowość to nie tylko praca to również pasja. Bezustannie pogłębiam swoją wiedzę na temat optymalizacji kosztów i podatków poprzez szkolenia, a zwłaszcza w zmianach w przepisach, które bardzo często się zmieniają. Moją specjalnością jest Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów wraz z wszystkimi ewidencjami i rejestrami. Księgowość dla mnie nie ma żadnych tajemnic.

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny e-mailowy w celu ustalenia warunków współpracy i ustalenia indywidualnej oferty. Szczegóły na temat współpracy można znaleźć na naszej stronie internetowej www.arbiuro.pl

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Ryczałt

  Witam. Podejmiemy się zlecenia. Jesteśmy sumienni i terminowi. Działamy zdalnie. Opłata bazowa (do 10 dokumentów w miesiącu) to 35 zł brutto. Każdy dokument poza limitem to 2 zł brutto/dokument. Cena zawiera kompleksową obsługę. Pozdrawiam. Zapraszam do kontaktu

  35 zł
  za miesiąc
 • Poszukuje ksiegowej/ksiegowego do współpracy zdalnej.

  Witam . Z chęcią nawiążemy stałą współpracę. Cena za konsultacje to 25 zł brutto za godzinę. Forma konsultacji dowolna. Pozdrawiam.

  25 zł
  za całość
 • Księgowość Sp z o.o. 1000 faktur /mc - taxomatic

  Witam . Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy na systemie Taxomatic. Zapewniamy kompleksową obsługę - księgowość, wysyłamy deklarację do urzędów, sporządzamy sprawozdania finansowe. Dodatkowo doradzimy w kwestii optymalizacji kosztów i podatków. Działamy zdalnie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Dla powyższych założeń proponuje cenę 1500 zł netto. Zapraszamy do współpracy.

  1845 zł
  za miesiąc
 • Prowadzenie księgowości dla sp. z o.o.

  Witam. Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy kompleksową obsługę doradzimy w sprawach księgowych czy podatkowych. Rozliczenie za 2018 rok-księgowość, sprawozdanie oraz deklaracje podatkowe to koszt 1000 zł brutto. Jeśli chodzi o biezącą obsługę to opłata bazowa 100 zł brutto do 10 dokumentów. Każdy dokument poza limit to 6 zł brutto. W przypadku 20 dokumentów będzie to koszt 160 zł brutto. Działamy zdalnie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie (chmura faktur lub email) lub za pośrednictwem kuriera czy poczty. Jesteśmy rzetelną firmą która doradzi i w terminach rozliczy wszystkie zobowiązania spółki. Zapraszam do kontaktu.

  160 zł
  za miesiąc
 • Porada przed założeniem działalności gospodarczej

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Jesteśmy firmą z Częstochowy która oprócz prowadzenie księgowości pomaga w założeniu działalności doradzi jaka forma jest najbardziej odpowiednia do danego rodzaju działalności. Pomagamy w optymalizacji kosztów i podatków. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Cena konsultacji to 30 zł brutto.

  30 zł
  za całość
 • księgowość dla mikro spółki z o.o

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdalnie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Zapewniamy kompleksową obsługę doradzimy w sprawach księgowych czy podatkowych. Cena bazowa do 10 dokumentów to 100 zł brutto. Każdy dodatkowy dokument powyżej to 6 zł. Zapraszam do współpracy.

  130 zł
  za miesiąc
 • Funkcje dwóch zmiennych - zadania

  Witam. Proszę o przesłanie zadań na maila arbiuro84@gmail.com. wtedy dokonam wyceny. I w ciągu 2 H będzie zlecenie wykonane.

  Do negocjacji
 • Stworzenie bazy zlobkow i przedszkoli w Warszawie w Google Sheets / Ex

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Pozdrawiam. Zapraszam do współpracy

  300 zł
  za całość
 • Kopiowanie zdjęć z Excela do Excela

  Witam. Z chęcią podejmę się zlecenia. Szybki czas realizacji maksymalnie 2 dni.

  150 zł
  za całość
 • Nowa fundacja z działalnością prowadzenie księgowości

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. dokumenty przesyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Koszt obsługi to 65 zł miesięcznie. Koszt sprawozdań rocznych to średnia cena za miesiąc. Pozdrawiam. Zapraszam do współpracy.

  65 zł
  za miesiąc
 • Zlecę księgowość sp. z o. o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty są wysyłane elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Cena za do 20 dokumentów w miesiącu to 150 zł, jeżeli dokumentów będzie powyżej 20 ale mniej niż 30 to cena wyniesie 200 zł. Wyciąg bankowy za dany miesiąc jest traktowany jako jeden dokument. Nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów. Ewentualnie doliczamy koszty wysyłki dokumentów do Urzędów (czasem takie sytuacje się zdarzają). Jeśli chodzi o sprawozdanie finansowe, to jeśli będzie Pan klientem naszym przez większość roku podatkowego to wówczas koszt 150 zł. Koszt obsługi pracownika to 30 zł/pracownik umowa o pracę, 20 zł/pracownik umowa cywilnoprawna. Zapraszam do współpracy. Jeśli ma pan pytania proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

  150 zł
  za miesiąc
 • sprawozdanie finansowe zerowe | ksiegowosc

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Cena za całość to 200 zł brutto. Zapraszamy do współpracy.

  200 zł
  za całość
 • Księgowość sp. z o.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty są wysyłane kurierem. Cena jest uzależniona od ilości dokumentów. Przykładową do 10 dokumentów w miesiącu jest to cena 62 zł, do 20 dokumentów 123 zł, do 30 dokumentów 200 zł a do 50 dokumentów 300 zl. Zapewniamy kompleksową obsługę. Zapraszamy do współpracy.

  200 zł
  za miesiąc
 • Zlecę wykonanie sprawozdania finansowego zerowego

  Witam. z chęcią podejmiemy się zlecenia. Oferujemy cenę za całość 250 zł brutto. Oferujemy szybki czas realizacji. Zapraszam do współpracy.

  250 zł
  za całość
 • Księgowośc dla nowo założonej Sp. zo.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są elektronicznie bądź za pośrednictwem kuriera. Oferujemy kompleksową obsługę za niewielką cenę. Przy niewielkiej liczbie dokumentów do ok 20 proponujemy cenę 123 zł brutto.Zapraszamy do współpracy.

  123 zł
  za całość
 • prowadzenie księgowości małej spółki z o.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Zapewniamy kompleksową obsługę za naprawdę niską cenę. Oferta dla spółek do 10 dokumentów w miesiącu - 62 zł brutto plus 20 zł za każdą umowę zlecenie w danym miesiącu. Zapraszam do współpracy.

  62 zł
  za miesiąc
 • księgowość spółki z o.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdanie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami. Cena za kompleksową obsługę to 800ZŁ brutto. Zapraszam do współpracy.

  800 zł
  za miesiąc
 • księgowość mikro sp. z o.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdalnie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Jesteśmy sumienni i terminowi. Oferujemy cenę 130 zł brutto za kompleksową obsługę. Zapraszam do kontaktu.

  130 zł
  za miesiąc
 • Księgowość spółki z.oo

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdalnie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Jesteśmy sumienni i terminowi. Oferujemy cenę 180 zł brutto za kompleksową obsługę księgową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  180 zł
  za miesiąc
 • Zlecę kampanię Buzz Marketningu w sieci

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdalnie. Dokumenty wysyłane są elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera. Jesteśmy sumienni i terminowi. Oferujemy cenę 180 zł brutto za kompleksową obsługę księgową. Zapraszam do współpracy.

  180 zł
  za miesiąc

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
przyjazna, sympatyczna obsługa:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.

2019.02.07
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
indywidualne podejście do klienta:
przyjazna, sympatyczna obsługa:
udzielanie praktycznych porad:
znajomość aktualnych przepisów:

Komentarz:

Polecam. Świetny kontakt i sympatyczna obsługa. W sposób zwięzły i zrozumiały wyjaśniła mi na kilka trudnych pytań. W ciągu jednego dnia wykonała zlecenie dla mnie gdyż zależało mi na czasie.