REMARK

(2)

Częstochowa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
REMARK
REMARK
Telefon:
696XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Księgowość spółek, Fundacji,  wspólnot mieszkaniowych, jednoosobowych działalności gospodarczych
Szkolenia motywacyjne
Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia z księgowości i Kadr
Wyprowadzanie zaległości
Rozliczenia roczne
Sporządzanie pism urzędowych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej

Słowa kluczowe: Biuro rachunkowe, szkolenia, firma szkoleniowa,biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe, internetowe biuro rachunkowe, księgowość online,
Pracownicy
 • Agnieszka Remiszewska
  Agnieszka Remiszewska

  Jestem osobą odpowiedzialną za kontakt z Klientami oraz za Księgowość firm. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie. Jestem osobą sumienną zorganizowaną. Księgowość to nie tylko praca to również pasja. Bezustannie pogłębiam swoją wiedzę na temat optymalizacji kosztów i podatków poprzez szkolenia, a zwłaszcza w zmianach w przepisach, które bardzo często się zmieniają. Moją specjalnością jest Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów wraz z wszystkimi ewidencjami i rejestrami. Księgowość dla mnie nie ma żadnych tajemnic.

Warunki współpracy
 • Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny e-mailowy w celu ustalenia warunków współpracy i ustalenia indywidualnej oferty. Szczegóły na temat współpracy można znaleźć na naszej stronie internetowej www.arbiuro.pl

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (12)
 • Zlece prowadzenie księgowosci małej sp.z o.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są tradycyjnie pocztą lub kurierem lub elektronicznie. Sposób dostarczenia dokumentów do Nas wybiera Klient. Udostępniamy również, każdemu klientowi dostęp do danych księgowych i finansowych firmy. Posiadamy klientów z całej Polski. Koszt obsługi księgowej do 10 dokumentów w miesiącu to 195 zł + VAT. Zapraszam do kontaktu.

  240 zł
  za miesiąc
 • Księgowość spółka zo.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są tradycyjnie pocztą lub kurierem lub elektronicznie. Sposób dostarczenia dokumentów do Nas wybiera Klient. Udostępniamy również, każdemu klientowi dostęp do danych księgowych i finansowych spółki. Posiadamy klientów z całej Polski. Koszt obsługi księgowej do 10 dokumentów w miesiącu to 195 zł + VAT. Zapraszam do kontaktu.

  240 zł
  za miesiąc
 • księgowość Sp. z o.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są tradycyjnie lub elektronicznie. Udostępniamy również klientom dostęp do oprogramowania księgowego dzięki temu klient ma możliwość sprawdzenia na bieżąco sytuacji firmy lub wystawienie dowolnej faktury przychodowej. Cena jest uzależniona od ilości dokumentów w miesiącu. Cena do 10 dokumentów to 200 zł brutto plus 7 zł za każdy dokument poza limit. Cena za wyciąg bankowy to 0,50 zł za pozycję. U nas nie ma ukrytych kosztów. Zapraszam do współpracy.

  200 zł
  za miesiąc
 • Usługi biura rachunkowego

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są tradycyjnie lub elektronicznie. Udostępniamy również klientom dostęp do oprogramowania księgowego dzięki temu klient ma możliwość sprawdzenia na bieżąco sytuacji firmy lub wystawienie dowolnej faktury przychodowej . Cena jest uzależniona od ilości dokumentów w miesiącu. Cena do 10 dokumentów to 200 zł brutto plus 7 zł za każdy dokument poza limit. Cena za wyciąg bankowy to 0,50 zł za pozycję. Cena za pracownika to 40 zł brutto. Oferta dla 40 dokumentow w miesiącu plus pracownik to 450 zł brutto. U nas nie ma ukrytych kosztów. Zapraszam do współpracy.

  450 zł
  za miesiąc
 • Biuro Rachunkowe

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są tradycyjnie lub elektronicznie. Udostępniamy również klientom dostęp do oprogramowania księgowego dzięki temu klient ma możliwość sprawdzenia na bieżąco sytuacji firmy lub wystawienie dowolnej faktury przychodów. Cena jest uzależniona od ilości dokumentów w miesiącu. Cena do 10 dokumentów to 200 zł brutto plus 7 zł za każdy dokument poza limit. Cena za wyciąg bankowy to 0,50 zł za pozycję. U nas nie ma ukrytych kosztów. Zapraszam do współpracy.

  200 zł
  za miesiąc
 • Księgowość dla fundacji prowadzącej działalnośc gospodarczą

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są tradycyjnie lub elektronicznie. Koszt usługi do 10 dokumentów w miesiącu to 200 zł brutto. Udostępniamy klientowi dostęp do oprogramowania księgowego dzięki temu klient ma na bieżąco dostęp do sytuacji Fundacji a także ma możliwość wystawiania faktur. Zapraszam do kontaktu.

  200 zł
  za miesiąc
 • prowadzenie ksiegowosci

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdalnie. Koszt usługi do 10 dokumentów to 200 zł brutto. Udostępniamy klientowi dostęp do programu księgowego dzięki temu ma podgląd na bieżąco do sytuacji spółki.

  200 zł
  za miesiąc
 • prowadzenie księgowości

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Działamy zdalnie. Koszt usługi do 10 dokumentów w miesiącu to 200 zł brutto. Klient ma dostęp 24h do spraw księgowych w swojej spółce. Dzięki współpracy z Nami nie musisz myśleć o księgowości swojej firmy. Wystarczy że przesyłasz dokumenty do Nas A my zajmiemy się resztą. Zapraszam do kontaktu.

  200 zł
  za miesiąc
 • Zlecę prowadzenie księgowości małej SP. Z O.O.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia prowadzenia Państwa księgowości. Działamy zdalnie. Proste zasady współpracy. Koszt księgowania do 10 dokumentów wynosi 200 zł brutto. Każdy dokument poza limit 7 zł brutto. Obsługa Kadrową 35 zł brutto. Księgowanie wyciągów bankowych: 0,50 zł za pozycję wyciągu. Z nami nie ma ukrytych kosztów. Cena za 70 dokumentów plus pracownik to koszt 655 zł brutto. Zapraszam do kontaktu.

  655 zł
  za miesiąc
 • szukam obsługi księgowej dla dwóch firm jednoosobowych

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Cena za 1 działalność to 61,50 zł i obejmuje księgowanie do 20 dokumentów w miesiącu (5zł za dokument poza limit). Koszt obsługi pracownika/zleceniobiorcy to 35 zł za osob. Pierwsza firma 61,50 zł. Druga firma to 61,50 zł do 20 dokumentów (86,50 -25 dokumentów) plus 105 zł za pracowników.

  235 zł
  za miesiąc
 • Rozliczenie księgowe FUNDACJI

  Witam. Koszt sprawozdania to 369 zł brutto. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłamy elektronicznie. Pozdrawiam.

  369 zł
  za całość
 • Księgowość do sp. z o.o.

  Witam. Z chęcią podejmiemy się zlecenia. Cena bazowa obsługi księgowej 450 zł brutto i obejmuje księgowanie do 30 dokumentów w miesiącu. Każdy dokument poza limit to 6 zł za dokument. Cena wyciągu bankowego to 0,50 zł za pozycję. Obsługa kadrową to koszt 35 zł od osoby. Działamy zdalnie. Dokumenty przesyłane są tradycyjnie lub elektronicznie. Klient ma możliwość podglądu do sytuacji księgowej firmy oraz, do rozliczeń z kontrahentami.

  600 zł
  za miesiąc

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
przyjazna, sympatyczna obsługa:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.

2019.02.07
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
indywidualne podejście do klienta:
przyjazna, sympatyczna obsługa:
udzielanie praktycznych porad:
znajomość aktualnych przepisów:

Komentarz:

Polecam. Świetny kontakt i sympatyczna obsługa. W sposób zwięzły i zrozumiały wyjaśniła mi na kilka trudnych pytań. W ciągu jednego dnia wykonała zlecenie dla mnie gdyż zależało mi na czasie.