Ratol

Chorzów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ratol
Ratol
Telefon:
516XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witamy.
Ratol s.c to firma z branży ogólnobudowlanej specjalizująca się w wykonywaniu wszelkich usług związanych z układaniem kostki brukowej oraz wykonawstwem płotów i ogrodzeń murowanych.
Oprócz tych prac zajmujemy się również innymi pracami ogólnobudowlanymi w tym również przeprowadzaniem różnego rodzaju remontów.

Największe doświadczenie zdobyliśmy w układaniu wszelkiego rodzaju podłoży z kostki brukowej tradycyjnej, betonowej jak również gumowej. Nasi pracownicy zajmują się również profesjonalnym przygotowaniem podłoża w tym utwardzeniem terenu tłuczniem lub innym dowolnym kruszywem zgodnie z życzeniem klienta.

Firma Ratol s.c oferuje także usługi w zakresie zagospodarowania i utrzymania terenów zielonych według autorskich projektów klienta.

Z uwagi na zakres naszych prac zajmujemy się także demontażem starych ogrodzeń oraz wykonaniem w ich miejscu zupełnie nowych płotów oraz ogrodzeń z materiałów wskazanych przez klienta. Posiadamy również w sprzedaży naturalny nawóz mineralny, produkcji polskiej.

Adres kontaktowy: Ratol s.c ul. Hajducka 6 41-500 Chorzów (Biuro znajduje się wewnątrz sklepu odzieżowego).

Zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()