Hi Fi Kino domowe - RAFKO RAFAŁ KOC

Białystok

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
RAFKO RAFAŁ KOC
RAFKO RAFAŁ KOC
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Sklep RMS.pl to największy salon ze sprzętem audio-video stereo i kinem domowym w woj. podlaskim oraz największy sklep internetowy w tej branży w Polsce. Miejsce prowadzone przez miłośników dobrego dźwięku i obrazu, którzy starają się swoją pasję przekazywać innym. To miejsce do dzielenia się swoimi doświadczeniami, w którym spotykają się ludzie szukający dobrego dźwięku. Gdzie muzyka spotyka się z emocjami.

Stąd jesteśmy przekonani o wyjątkowości naszych usług i produktów. Cenimy sobie satysfakcję każdego Klienta, a najbardziej tego wymagającego. Podejmujemy się różnorodnych zadań z zakresu instalacji i montażu systemów audiowizualnych. Każdego dnia kilkuosobowy zespół stara się rozwiązać różne problemy, z jakimi zgłaszają się do nas entuzjaści dźwięku i obrazu. W tym celu zawsze staramy się znaleźć indywidualne rozwiązania, najlepiej dopasowane do potrzeb Klienta.

Słowa kluczowe: Automatyka do bram, studnie głębinowe, systemu multiroom, modernizacja wind, konserwacja instalacji solarnych
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()