Rafał Stankiewicz

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Rafał Stankiewicz
Rafał Stankiewicz
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Z wykształcenia jestem psychologiem i absolwentem Stosunków Międzynarodowych. Jestem dyplomowanym Trenerem Biznesu i Praktykiem NLP. Metodologii pracy coachingowej uczyłem się m.in w Szkole Profesjonalnego Coachingu organizowanej przez Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie.

W pracy coacha korzystam z kilku podejść teoretycznych: najobficiej z metod Programowania Neurolingwistycznego, metodologii skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz technik wywodzących się z podejścia poznawczego. Podczas prowadzenia sesji coachingowych stawiam na autentyczność, szczerość  i dobrą zabawę – kto powiedział, że poważne zmiany muszą zachodzić w poważnej atmosferze.

Oprócz prowadzenia coachingu jestem trenerem we współtworzonej przeze mnie firmie szkoleniowej Laboratorium Nowych Perspektyw (www.lnp.com.pl). Specjalizuję się w szkoleniach dotyczących miękkich kompetencji społecznych (m.in. asertywność, komunikacja interpersonalna, radzenie sobie ze stresem).

Więcej informacji na mojej stronie:
www.coachingwroclaw.com.pl

Słowa kluczowe: Coaching, coach, coaching wrocław, psychoterapia, pewność siebie, asertywność, szkolenie, rozwój osobisty
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()