Porozmawiajmy - Rafał Niemczynowicz

Białystok

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Rafał Niemczynowicz
Rafał Niemczynowicz
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

nobo tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie marketingu interaktywnego. Połączyła nas wspólna wizja i pasja do kreowania nowych mediów w nieco inny sposób. Stawiamy na świeżość pomysłu, rześką strategię, żwawą technologię oraz kreację ze smaczkiem. nobo to silna piątka, która jest filarem; plus 3 osoby współpracujące stale; plus zaufane satelity, które w zależności od wielkości projektu wspierają nasz team.

    W matematycznym zapisie wygląda to tak:
          5! + 3 + x = nobo

Nasze przykładowe prace umieszczane są w miarę regularnie na naszej stronie www.no-bo.co        i tam też są do wglądu.  Do miłych chwil nobo poza codzienną pracą należała także informacja o nagrodzie CSS Design Awards, którą otrzymaliśmy za nasz site i która przypieczętowała, że nasz zamysł w tworzeniu ma sens.
Spośród rzeszy zadowolonych klientów możemy wymienić wiele firm i instytucji, z którymi łączy nas ścisła i owocna współpraca, a są to m.in. :
Marka Canidae
AGROWET
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. (CAT)
Centrum im. Ludwika Zamenhofa
Futurefolk
Portal ogłoszeniowy ŚLEDŹ NAS.

Słowa kluczowe: Strony internetowe dopasowane do wszystkich urządzeń,logo,branding,naming, programowanie,css,ja va,cms,HTML,wizytówki internetowe,grafika
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()