Rafał Cudnik

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Rafał Cudnik
Rafał Cudnik
Telefon:
511XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

FaceBank Media jest to potężna dźwignia marketingowa, medialna oraz PR. Założeniem firmy jest to, iż podejmiemy się każdego, masowego jak i indywidualnego przedsięwzięcia po to, aby klienci, którzy nam zaufali utwierdzili się w przekonaniu, ze jesteśmy wyjątkowi w tym co robimy i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Facebank media to firma która z profesjonalnej strony podejmie się  organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć:
W  skład usług wchodzą następujące projekty:
- Kreowanie wizerunku  i dzialania nowej marki – wdrazanie nowych marek, w tym zagranicznych na rynek Polski (Polsko-Łacińskie Centrum Biznesu)
- Kreowanie wizerunku i działania istniejącej marki
- Pomoc w zakresie strony www, poligrafii
- Marketing i promocja wyszczególnionych produktów oraz branding (Browary, alkohole)
- Organizacja eventow marketingowych
- Organizacja eventow firmowych (integracyjnych)
- Organizacja imprez oraz wydarzeń masowych (Otrzęsiny, eventy dla ambasad, Juwenalia, Back to the past – Gwiazdy Polskiego Hip Hopu, pokazy mody, koncerty, Halloween party, współpraca z klubami nocnymi – organizacja występu znanych osób, DJów z Polski i zagranicy
- Organizacja reklamy, nagłośnienie marki
Projekty korporacyjne pokrywają wynegocjowanie kontraktu, całkowite przygotowanie obiektu, nagłośnienie, oświetlenie, w razie potrzeb hostessy, rekwizyty, catering, ochrona, banery, ulotki, flash mob, wykorzystanie rozgłośni radiowych, rozprowadzenie informacji przy wykorzystaniu powiązań firmowych jak również uniwersytetów, które zapewnia bardzo dobrą frekwencje.

W sklad uslug indywidualnych wchodza nastepujace projekty:
- urodziny
- śluby
- imprezy integracyjne
- wieczory kawalerskie
- panieńskie
Zajmujemy się również organizacją szkoleń:
- komunikacja w biznesie
- rozwój osobisty
- negcjacje
- motywacja i integracja pracowników
- budowanie zespołu

Przy nawiązaniu współpracy zapewniamy:
- gruntowną i szczegółową analizę potrzeb każdego z naszych klientów,
- indywidualne i nietuzinkowe podejście do scenariusza imprezy najczęściej tworzonego  specjalnie dla każdego naszego klienta tak aby sprostać jego oczekiwaniom
- zawsze profesjonalną i na najwyższym poziomie obsługę marketingową (plakaty, ulotki, reklamy w internecie, radiu, itp.)
- pełną logistykę oraz obsługę przed i po eventową
Jeżeli chcesz aby Twoja impreza była wielkim wydarzeniem i chcesz aby ktoś zorganizował ją od A do Z w sposób profesjonalny zgłoś się do nas! Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz ogromnej liczby firm z nami współpracujących. Również jeżeli masz pomysł na zabawę albo event  ale nie wiesz jak zabrać się do jego organizacji albo nie masz na to środków daj znac! Chętnie pomożemy!

OFERTA HOSTESSY

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej:
-  modelki
-  modela
-hostessy
- hosta
Zgłoś się do nas! Facebank media to firma która zajmuje się pośrednictwem w zatrudnianiu modelek i modelów do różnego rodzaju akcji marketingowych, eventów i promocji. Posiadamy obszerną bazę osób! Proponujemy nawiązanie współpracy przy obsłudze wszelkich akcji promocyjnych i reklamowych. Więc jeżeli często potrzebujesz hostess do promocji  bądź modelki do sesji  fotograficznej daj nam znać!

Słowa kluczowe: Reklama, event, impreza, marketing, PR, szkolenie, rozwój, zysk, sprzedaż, modelki, modele, hostessy, hości, poligrafia, drukarnia, firma, wizytówki, www, logo, urodziny, śluby, wieczory kawalers
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()