Zabijam słowem ! - Radosław Kowalski

Olsztyn

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Radosław Kowalski
Radosław Kowalski
Telefon:
896XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul.Wojska Polskiego 15B/8
10-292

Olsztyn

Dziennikarstwo jest moją pasją . Pisze przede wszystkim o sporcie i polityce Jest stałym publicystą serwisu www.ekstraklasa.net. Również prowadzę swojego bloga na salonie 24 (http://radoslawkow

Słowa kluczowe: Artykuły, teksty
Realizacje
Dokumenty i arkusze (2)
 • Modlitwa Cena Do 100 PLN
  Cóż mam począć skoro jestem zamknięty w klatce powoli zapominam już o swojej matce W tych okolicznościach wznoszę do ciebie modły O Panie, wierzę głęboko ,że w końcu coś się stanie a ja z tej pułapki się wydostanę Pokonam góry, przepłynę morza Będę widoczny w tych cudownych przestworzach I będę cię wielbił po wsze czasy I nie martw się, nie będę sobie liczył za to kasy Bo poczułem twój twardy uścisk twojej dłoni Po czymś takim człowiek się już niczego nie boi Zmierza na swojej życiowej tratwie w stronę nieba Naprawdę nic mi już więcej nie potrzeba Lepiej tupnij nogą, niech zadrży ziemia Przestrasz mnie, utop mnie w przerażeniu Jeżeli tego nie zrobisz To już nigdy z mojej miłości się nie wyswobodzisz Słyszę jak wołasz : „ Mój synu, dowiodłeś już swojej wiary Teraz inni przyjdą, pokłonić się, przyniosą swoje dary” Złośliwy uśmiech pojawił się na mojej wrednej twarzy Powiedziałem : „Wielki Panie, nie mogę tego uczynić Pozbyłem się swojego pancerza, uciekłem z klatki Nie chcę się już więcej winić”
 • Jagiellonia nie zawiodła. Cena Do 100 PLN
  Większość mediów krytycznie oceniła postawę Jagiellonii w meczu z Irtyszem. Wiadomo,nasze oczekiwania zawsze są duże.Chcielibyśmy mieć jak najwięcej drużyn w Pucharach Europejskich. Właśnie prezydencja Unii Europejskiej przeszła w nasze ręce, co dla niektórych jest powodem do dumy. Nie zapominajmy jednak o polskim koszmarze eurokompromitacji w futbolu. Standardowo Jagiellonia przez długi czas nie mogła postawić "kroki nad i".W zeszłym sezonie drużyna Probierza nie byłą w stanie ograć Legii, grającej w dziewiątkę. Pomimo zatrzęsienia sytuacji,nie udało się zdobyć zwycięskiego gola, a i swoje sytuacje mieli jeszcze "Legioniści". Pomimo ogromnej ambicji i ofiarności Jagiellonii brakuje jej mistrzowskiego doświadczenia, cwaniactwa z którego bierze się siła. Tym razem było podobnie.Tomasz Frankowski w tym decydującym momencie nie zawiódł i jak przystało na króla strzelców przesądził o losach rywalizacji.Jednak styl gry oraz sam rezultat nie zadowolił co niektórych. Ludzie maja krótką pamięć,a to jest tylko kolejny odcinek, tej żałosnej polskiej telenoweli. Już nikt nie pamięta naszych pogromców z Estonii, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Bóg jeden wie, skąd jeszcze. nie zapominajmy o tym.A co by, nie mówić, Jagiellonia wygrała i uzyskała dobry wynik. O spotkanie wyjazdowe się nie martwię, tak jak Probierz. Jagiellonia jest niezwykle groźna na wyjazdach. W zeszłym roku strzeliła dwie bramki w Salonikach, co dowodzi, ze nie warto się w tym przypadku denerwować. W zeszłym sezonie Jagiellonia wszystkich zaskoczyła i przez długi czas zajmował pierwsze miejsce. Ostatecznie zakończyła ligę na 3 miejscu, i w nagrodę gra dzisiaj w pucharach.Okazuje się, że usunięcie jednego elementu zburzyło całą, dobrze opracowaną układanką. Ciekawy jestem co dzisiaj Michał Probierz myśli o odejściu Kamila Grosickiego. Gdyby stanął jeszcze raz przed takim wyborem czy postąpił by tak samo ? Czy może by przekonywał ze wszystkich sił swojego szefa, żeby zatrzymać Kamila w Białymstoku? Czasu już nie cofniemy. Transfer Grosickiego stworzył wielką lukę w zespole, której nie dało się załatać.Probierz tęskni za Grosicikim. Świadczy o tym ściągniecie do Białegostoku Dawida Plizgi, piłkarza o podobnych parametrach oraz stylu gry co Kamil. Nie sądzę, jednak, żeby to wystarczyło, aby powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu. Wisła, Legia, Polonia , Lech , Śląsk – są w moim przekonaniu poza zasięgiem "Jagi". Aczkolwiek jest to bardzo solidna drużyna z najzdolniejszym trenerem w Polsce. Nigdy nie wolno ich skreślać na samym starcie.
WWW (2)
Umiejętności
 • Dziennikarz Sportowy

  Ekspert (8 lat)

 • Twórca haseł reklamowych, wyborczych

  Podstawowy (2 lata)

Doświadczenie
 • Gazeta „Wiadomości Uniwersyteckie” (październik 2008 - maj 2009)

  dziennikarz sportowy: relacjonowanie wydarzeń sportowych, przeprowadzanie wywiadów, pisanie artykułów

 • serwis internetowy www.ekstraklasa.net (lipiec 2010 - obecnie)

  publicysta: pisanie komentarzy, felietonów na temat piłki nożnej

Edukacja
 • Uniwersytet Warmińsko – Mazurski (październik 2004 - wrzesień 2009)

  Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna - magisterskie

Osiągnięcia
 • Lista Przebojów (luty 2003)

  W czasach liceum prowadziłem amatorską audycję radiową dla przyjaciół. Moim pomysłem zainteresowała się "Gazeta Olsztyńska" i na tydzień przed moimi 18 urodzinami ukazał się o tym artykuł na całą dużą stronę.

Warunki współpracy
 • Zaliczka zależy od wielkości wynagrodzenia. Jeżeli kwota jest niska, zaliczka jest zbędna. Oczywiście jestem otwarty na propozycje.
  Rodzaj płatności jest również dowolny. W tym przypadku nie mam większych wymagań. Prywatnie uważam, że przelew bankowy jest najlepszym, najbardziej komfortowym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()