Quattrum sp. z o.o.

Pruszcz Gdański

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Quattrum sp. z o.o.
Quattrum sp. z o.o.
Telefon:
796XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

O nas
Firma Quattrum Sp.z o.o.,  jest firmą działającą na rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami. Spółka została zarejestrowana w 2014 roku.

Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, zatrudniamy specjalistów sektora finansowego. Doświadczenie windykatorów pozwoliło firmie na wypracowanie własnych, przejrzystych i skutecznych procedur postępowania na rynku. Dzięki bogatej ofercie, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji naszych Klientów .

Elastyczność działania i zapewnienie bezpieczeństwa naszemu klientowi oraz dyskrecja są naszą dewizą. Skuteczność realizowanych kontraktów idąca w parze ze stale wzrastającą ilością kontaktów, a także ciągle poszerzany krąg Klientów zapewniają firmie stabilną pozycję na rynku.

Klientami korzystającymi z naszego nowoczesnego sposobu windykacji należności są firmy oraz osoby fizyczne z miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot,Reda, Wejherowo,Rumia,Chwaszczyno,Kartuzy,Pruszcz Gdański,oraz inne miejscowości z województwa pomorskiego. Z oczywistych powodów nie podajemy nazw firm dla których pracujemy.

Nadrzędnym celem naszych działań jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony transakcji handlowych oraz zagwarantowanie wysokiego standardu usług zarządzania wierzytelnościami.

Naszymi klientami są firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, będące liderami w swojej branży. Dbałość o dobre imię każdego klienta jest dla nas najważniejsza.

specjalizujemy się w egzekucji i odzyskiwaniu długów, wierzytelności oraz należności. Prowadzimy działalność w wielu miastach Polski

Działamy kompleksowo na rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami, zajmujemy się skupem i sprzedażą wierzytelności oraz długów. Wśród naszych usług są także: poszukiwanie majątku dłużnika, ochrona fizyczna, wywiad gospodarczy oraz pieczęć prewencyjna.

sprawy. Podejmujemy się również windykacji należności z lat 90-tych. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi adwokatami i radcami prawnymi zapewniamy pełną obsługę prawną.

Wiemy również, jak cenny w biznesie i w życiu jest czas, dlatego też nasi mobilni doradcy zapewniają Państwu specjalistyczną pomoc w miejscu i czasie dostosowanym do Państwa potrzeb.

Nasze usługi dedykujemy zarówno podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, jak również osobom fizycznym.

Jednocześnie, wychodząc naprzeciw wierzycielom alimentacyjnym, znajdującym się w szczególnej sytuacji, stworzyliśmy specjalny program ukierunkowany na odzyskiwanie tego rodzaju świadczeń.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Słowa kluczowe: Dochodzenie wierzytelności, dochodzenie odszkodowań, dochodzenie należności, windykacja, windykacja należności
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()