Qq Qq

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Qq Qq
Qq Qq
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem nauczycielka języków z 7 letnim doświadczeniem zawodowym. Polski nie jest moim językiem matki, ale mogę mówić na poziomie średnim. Uczę angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego i perskiego. Uczę wszystkich języków na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym. Jestem studentka w Krakowie i nauczam języków od ponad lat. Ceny będą negocjowane. Uczę językow, bo to jest praca, którą lubię, nie robię tego tylko po pieniądze. Więc, nie przejmuj się cenami i skontaktuj się ze mną :)

I am a language teacher with seven years work experience. Polish is not my mother language, but I can speak it at an intermediate level. I teach English, Russian, German, and Persian. I teach all these languages at basic, intermediate, and advanced level. I am a student in Krakow at the moment and have been teaching languages for over 7 years. The prices will be negotiable. I teach languages, because this is a job I really enjoy and I do not do it just for money. So, do not worry about the prices and contact me :)

Słowa kluczowe: Szkoły języka rosyjskiego, szkoły rosyjskiego, nauka języka rosyjskiego, kurs rosyjskiego, kurs języka rosyjskiego
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()