PSS Windykacja i Doradztwo Prawne sp. z o. o.

Rzeszów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PSS Windykacja i Doradztwo Prawne sp. z o. o.
PSS Windykacja i Doradztwo Prawne sp. z o. o.
Telefon:
536XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

PSS Windykacja i Doradztwo Prawne sp. z o. o. to nowo powstała spółka świadcząca usługi z zakresu windykacji należności oraz kompleksowej pomocy prawnej. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie, lecz zakres terytorialny świadczonych przez nas usług obejmuje cały kraj, oraz państwa sąsiadujące z Rzeczpospolitą Polską, w tym niebędące członkami Unii Europejskiej.

Podejmowane przez spółkę działania na rzecz naszych Klientów oparte są o przepisy prawa i przyjęte w obrocie gospodarczym standardy. Wszelkie przedsiębrane przez nas czynności nakierowane są na szerzenie dobrych praktyk biznesowych pomiędzy podmiotami obrotu gospodarczego.

Głównym przyświecającym nam celem jest sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów, w szczególności co do zakresu świadczonych przez nas usług. Aby ten cel regularnie i sumiennie realizować staramy się traktować każdego naszego Klienta w indywidualny sposób. Przede wszystkim możecie Państwo liczyć na to, że powierzoną nam sprawą zajmować się będzie  odpowiednio wykwalifikowana i doświadczona osoba działająca z ramienia spółki, co z kolei przełoży się bezpośrednio na to, że sprawa zostanie szczegółowo i profesjonalnie prowadzona.

Ponadto  w przypadku gdy zdecydują się Państwo skorzystać z szerokiej gamy naszych usług zapewnimy możliwość wygodnego monitorowania postępów w sprawie za sprawą kontaktu emailowego i telefonicznego  7 dni w tygodniu, oraz specjalnie ku temu przygotowanemu systemu informatycznego.

W zakresie windykacji należności oferujemy przeprowadzanie:
- windykacji polubownej- mającej na celu odzyskanie przez Państwa należności od niesumiennego kontrahenta przy użyciu czynności pozwalających na kontynuację współpracy w obrocie, oraz mających na celu szerzenie dobrych praktyk biznesowych,
- windykacji sądowej-  służącej jak najszybszemu odzyskaniu należności naszych Klientów przy użyciu wszelkich dostępnych prawem środków, w szczególności za sprawą sporządzania pism procesowych, współpracy z komornikiem na etapie postępowania egzekucyjnego i innych koniecznych czynności służących sprostaniu Państwa oczekiwaniom.

Spółka oferuje również szeroką gamę usług z zakresu pomocy prawnej nie związanej z windykacją należności.  Służymy Państwu fachową obsługą z zakresu pomocy prawnej w następujących sprawach:
- sprawy dotyczące obrotu gospodarczego, nieruchomościami i papierami wartościowymi,
- spraw z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa spadkowego i rzeczowego,
- prawa handlowego i gospodarczego
- związanych z tworzeniem, przekształcaniem osób prawnych;
- i innych, niesklasyfikowanych powyżej.

Ponadto oferujemy Państwu pomoc przy  zakładaniu własnej działalności gospodarczej, niezależnie od obranej formy prawnej, oraz pozyskanie stosownych dofinansowań, dotacji etc.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą, czekamy na Państwa wiadomość.

Słowa kluczowe: Radca prawny, radcy prawni, konsultacje prawne, prawnicy, porady prawne, adwokat, adwokaci, windykacja, długi, prawnik, , szkolenia, porady prawne, kancelaria, egzekucja, odzyskiwanie długów
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()