Przemysław Pierzchałka

(1)

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Przemysław Pierzchałka
Przemysław Pierzchałka
Telefon:
790XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kim jestem?

Nazywam się Przemysław Pierzchałka.

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych dla firm i osób prywatnych, blogów, sklepów internetowych a także różnego rodzaju grafik wektorowych i rastrowych.

Tworzenie ładnych i funkcjonalnych stron internetowych to moja pasja, rozwijam swoje umiejętności aby dać klientowi to co najlepsze, oraz aby czerpać przyjemność z tworzenia piękniejszej części sieci.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Realizacje
WWW (15)
 • Ico_small_web Strona zapaśniczego klubu sportowego z Piotrkowa Trybunalskiego.
 • Ico_small_web
  http://sklep.ymusic.pl Cena Do 2000 zł
  Agencja koncertowa yMusic promuje muzykę na najwyższym poziomie artystycznym, muzykę ambitną i skierowaną do świadomego odbiorcy. Zajmuje się bezpośrednio i na stałe produkcją wydarzeń muzycznych i organizacją koncertów
 • Ico_small_web
  http://inshape.pl Cena Do 2000 zł
  Sklep z odżywkami dla sportowców oraz suplementami diety dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Oferujemy bogaty asortyment oraz produkty od najlepszych producentów. Znajdziesz nas: C.H. "Sukcesja" I Piętro 93-590 Łódź Al. Politechniki 1 Zobacz
 • Ico_small_web
  http://bitrix24.atteli.com Cena Do 1000 zł
  Atteli Sp. z o.o. jest najbardziej doświadczonym zespołem specjalistów od Bitrix24 na polskim rynku. Jesteśmy Złotym Partnerem Bitrix Inc. od 2013 roku. Bitrix24 to ponad 35 modułów służących pracy grupowej, komunikacji oraz zarządzaniu zadaniami, CRM. O skuteczności tych rozwiązań świadczą liczby: już prawie milion firm korzysta z Bitrix24.
 • Ico_small_web
  http://kkm.legal Cena Do 1000 zł
  W zakresie działalności Kancelarii zapewniam kompleksową i sprawną pomoc prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Reprezentuję Klientów nie tylko w postępowaniu sądowym czy przed organami administracji państwowej i samorządowej, ale również pomagam na etapie wcześniejszym – doradzam w zakresie skutków prawnych planowanych działań oraz w ich prawnym zabezpieczeniu, biorę udział w negocjacjach, mediacjach, przygotowuję i sprawdzam umowy, sporządzam listy adwokackie. Moim celem jest wskazywanie optymalnych rozwiązań prawnych, uwzględniających wszystkie aspekty indywidualnej sytuacji Klienta. Dbam o wysoką jakość świadczonych usług, gruntownie analizuję każde zlecenie i opracowuję strategię działań w porozumieniu z Klientem. Działalność Kancelarii oparta jest na zasadach etyki zawodowej i tajemnicy adwokackiej, gwarantując profesjonalizm i rzetelność w realizacji zleceń.
Umiejętności
 • HTML/CSS

  Zaawansowany (3 lata)

 • Wordpress

  Zaawansowany (3 lata)

 • Grafika Rastrowa

  Średniozaawansowany (5 lat)

 • Grafika Wektorowa

  Średniozaawansowany (2 lata)

 • Joomla

  Zaawansowany (2 lata)

 • Prestashop

  Zaawansowany (3 lata)

Doświadczenie
 • Websited.pl (maj 2014 - obecnie)

  Freelancer: Tworzenie stron i sklepów internetowych w oparciu o cmsy (wordpress, joomla, prestashop,magento) edycja html/css, tworzenie grafiki rastrowej i wektorowej na potrzeby promocyjne. Tworzenie logotypów, wizytówek, folderów, obrazów na facebooka itp.

Warunki współpracy
 • Praca zdalna, preferuję kontakt mailowy lub telefoniczny. Dojeżdzam do klientów na spotkania w obrębie Łodzi. Wystawiam faktury bez VAT. Nie pobieram zaliczek. Podpisuję umowę.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2016.03.17
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:
Pomoc:

Komentarz:

Wspaniała współpraca i kontakt .Blog wykonany w ekspresowym tempie .Pomoc w każdej sytuacji ,bardzo kompetentna osoba znająca się na swojej pracy ,strona została w 100% zrobiona jak chciałam . Naprawdę solidny i rzetelny wykonawca ,warty rekomendacji ,czysta przyjemność współpracować z takimi ludźmi. Bardzo dziękuję i pozdrawiam :) .www.zakreconapanidomu.pl