Przemysław Pierzchałka

(1)

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Przemysław Pierzchałka
Przemysław Pierzchałka
Telefon:
790XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kim jestem?

Nazywam się Przemysław Pierzchałka.

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych dla firm i osób prywatnych, blogów, sklepów internetowych a także różnego rodzaju grafik wektorowych i rastrowych.

Tworzenie ładnych i funkcjonalnych stron internetowych to moja pasja, rozwijam swoje umiejętności aby dać klientowi to co najlepsze, oraz aby czerpać przyjemność z tworzenia piękniejszej części sieci.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Realizacje
WWW (15)
 • Ico_small_web
  http://naturfotoschule.ch Cena Do 500 zł
  Ideą tych warsztatów jest dostarczenie odpowiedniej wiedzy o fotografowaniu piękna otaczającej nas natury w kreatywny i ciekawy sposób. Na zajęciach można poznać techniki fotografii cyfrowej jak również sposoby używania soczewek różnego rodzaju akcesoriów. Kolejnym ważnym elementem warsztatów będzie nauka niestandardowych efektów tworzących zdjęcia "jak z bajki".
 • Ico_small_web
  http://websited.pl Cena Do 500 zł
  Moja strona internetowa
 • Ico_small_web
  http://ymusic.pl Cena Do 500 zł
  Agencja koncertowa yMusic promuje muzykę na najwyższym poziomie artystycznym, muzykę ambitną i skierowaną do świadomego odbiorcy. Zajmuje się bezpośrednio i na stałe produkcją wydarzeń muzycznych i organizacją koncertów
 • Ico_small_web
  http://atteli.com Cena Do 1000 zł
  Atteli wdraża systemy informatyczne które są wykorzystywane do automatycznej wymiany informacji wewnątrz przedsiębiorstwa, między różnymi sferami jego działalności. Dzięki ich zastosowaniu przedsiębiorca oszczędza czas, oszczędza środki i w konsekwencji zwiększa zyski.
 • Ico_small_web
  http://adwokatzawira.pl Cena Do 1000 zł
  W zakresie działalności Kancelarii zapewniam kompleksową i sprawną pomoc prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Reprezentuję Klientów nie tylko w postępowaniu sądowym czy przed organami administracji państwowej i samorządowej, ale również pomagam na etapie wcześniejszym – doradzam w zakresie skutków prawnych planowanych działań oraz w ich prawnym zabezpieczeniu, biorę udział w negocjacjach, mediacjach, przygotowuję i sprawdzam umowy, sporządzam listy adwokackie. Moim celem jest wskazywanie optymalnych rozwiązań prawnych, uwzględniających wszystkie aspekty indywidualnej sytuacji Klienta. Dbam o wysoką jakość świadczonych usług, gruntownie analizuję każde zlecenie i opracowuję strategię działań w porozumieniu z Klientem. Działalność Kancelarii oparta jest na zasadach etyki zawodowej i tajemnicy adwokackiej, gwarantując profesjonalizm i rzetelność w realizacji zleceń.
Umiejętności
 • HTML/CSS

  Zaawansowany (3 lata)

 • Wordpress

  Zaawansowany (3 lata)

 • Grafika Rastrowa

  Średniozaawansowany (5 lat)

 • Grafika Wektorowa

  Średniozaawansowany (2 lata)

 • Joomla

  Zaawansowany (2 lata)

 • Prestashop

  Zaawansowany (3 lata)

Doświadczenie
 • Websited.pl (maj 2014 - obecnie)

  Freelancer: Tworzenie stron i sklepów internetowych w oparciu o cmsy (wordpress, joomla, prestashop,magento) edycja html/css, tworzenie grafiki rastrowej i wektorowej na potrzeby promocyjne. Tworzenie logotypów, wizytówek, folderów, obrazów na facebooka itp.

Warunki współpracy
 • Praca zdalna, preferuję kontakt mailowy lub telefoniczny. Dojeżdzam do klientów na spotkania w obrębie Łodzi. Wystawiam faktury bez VAT. Nie pobieram zaliczek. Podpisuję umowę.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Projekt Etykiety Browaru

  Szanowny Panie, z wielką chęcią zaprojektuję etykietę, oraz pozostałe elementy marketingowe dla waszego browaru. Jestem fanem piw kraftowych, więc stale widzę, jakie trendy w tej branży obowiązują. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ★ websited.pl ★ oraz do przesłania mi szczegółów zlecenia na ★ przemyslawpierzchalka@gmail.com ★ Zawsze można do mnie zadzwonić na ★ 790 634 271 ★

  1000 zł
  za całość
 • Projekt Logo

  W cenie 3 propozycje do wyboru + poprawki do wybranej propozycji. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ★ websited.pl ★ oraz do przesłania mi szczegółów zlecenia na ★ przemyslawpierzchalka@gmail.com ★ Zawsze można do mnie zadzwonić na ★ 790 634 271 ★

  200 zł
  za całość
 • Prestashop modyfikacje

  Witam Z przyjemnością podejmę się tego zlecenia Moje przykładowe realizacje sklepów: ★ vagabonda.pl ★ ★ alessatelier.pl ★ ★ sklep.ymusic.pl ★ ★ inshape.pl ★ Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  200 zł
  za całość
 • Postawienie strony(x3) na szablonie Wordpressa i wprowadzenie treści

  Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia. Realizuję zlecenia zarówno na strony-wizytówki jak i na sklepy internetowe. Na tle innych ofert moja wyróżnia się: gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem go w obsługę systemu. Oferuję stronę opartą o CMS,dobór oraz instalację niezbędnych modułów, ich konfigurację, wypełnienie przesłanymi treściami a także dostosowanie strony pod urządzenia mobilne (RWD) Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  500 zł
  za całość
 • Strona www tłumacza przysięgłego

  Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia. Realizuję zlecenia zarówno na strony-wizytówki jak i na sklepy internetowe. Na tle innych ofert moja wyróżnia się: gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem go w obsługę systemu. Oferuję stronę opartą o CMS,dobór oraz instalację niezbędnych modułów, ich konfigurację, wypełnienie przesłanymi treściami, wdrożenie dwóch wersji językowych a także dostosowanie strony pod urządzenia mobilne (RWD) Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  800 zł
  za całość
 • Stworzenie 3 blogów na WordPress

  Od lat tworzę dla swoich klientów strony internetowe, w tym i blogi, oparte na wordpressie. Oferuję stronę opartą o CMS,dobór oraz instalację niezbędnych modułów, ich konfigurację, wypełnienie przesłanymi treściami a także dostosowanie strony pod urządzenia mobilne (RWD). Na tle innych ofert moja wyróżnia się: roczną gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem w samodzielną obsługę systemu. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  500 zł
  za sztuka
 • dodanie okolo 5 podstron na wordpressie

  Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia. Na tle innych ofert moja wyróżnia się: gwarancją na wykonaną usługę oraz wsparciem użytkownika. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ★ websited.pl ★ oraz do przesłania mi szczegółów zlecenia na ★ przemyslawpierzchalka@gmail.com ★ Zawsze można do mnie zadzwonić na ★ 790 634 271 ★

  200 zł
  za całość
 • Zmiana grafiki w sklepie internetowym prestashop

  Witam Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia, wielokrotnie podejmowałem się modernizacji istniejacych już sklepów opartych o prestashop. Moje przykładowe realizacje sklepów: ★ vagabonda.pl ★ alessatelier.pl ★ wena-chem.com ★ sklep.ymusic.pl ★ jnshop.pl Zapraszam do odwiedzenia portfolio na websited.pl oraz do kontaktu na przemyslawpierzchalka@gmail.com lub 790 634 271 Wystawiam fakturę bez VAT. Pozdrawiam Przemysław Pierzchałka

  1000 zł
  za całość
 • Zmiany w prestashop

  Witam Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia, rozwiązywałem już każdy z tych problemów, więc nie będzie to dla mnie kłopot. Moje przykładowe realizacje sklepów: ★ vagabonda.pl ★ alessatelier.pl ★ wena-chem.com ★ sklep.ymusic.pl ★ jnshop.pl Zapraszam do odwiedzenia portfolio na websited.pl oraz do kontaktu na przemyslawpierzchalka@gmail.com lub 790 634 271 Wystawiam fakturę bez VAT. Pozdrawiam Przemysław Pierzchałka

  500 zł
  za całość
 • wykonanie strony www

  Szanowny Panie, Od lat tworzę dla swoich klientów strony internetowe, w tym i blogi, oparte na wordpressie. Oferuję stronę opartą o CMS,dobór oraz instalację niezbędnych modułów, ich konfigurację, wypełnienie przesłanymi treściami a także dostosowanie strony pod urządzenia mobilne (RWD). Na tle innych ofert moja wyróżnia się: roczną gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem w samodzielną obsługę systemu. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  800 zł
  za całość
 • Blog w 5 wersjach językowych na wzór www.fashionelka.pl

  Szanowna Pani, Od lat tworzę dla swoich klientów strony internetowe, w tym i blogi, oparte na wordpressie. Chętnię podejmę współpracę i zrealizuję dla Pani bloga z wdrożonymi wersjami językowymi, w usłudze zawiera się wszystko, co potrzebne, aby taką stronę dla Pani zrobić. Oferuję stronę opartą o CMS,dobór oraz instalację niezbędnych modułów, ich konfigurację, wypełnienie przesłanymi treściami a także dostosowanie strony pod urządzenia mobilne (RWD). Wersje jęzkowe wdrażałem między innymi na atteli.com , zlribs.com czy letsmalaga.com Na tle innych ofert moja wyróżnia się: roczną gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem go w obsługę systemu. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  1000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie www

  Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia. Realizuję zlecenia zarówno na strony-wizytówki jak i na sklepy internetowe. Na tle innych ofert moja wyróżnia się: gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem go w obsługę systemu. Oferuję stronę opartą o CMS,dobór oraz instalację niezbędnych modułów, ich konfigurację, wypełnienie przesłanymi treściami a także dostosowanie strony pod urządzenia mobilne (RWD) Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  600 zł
  za całość
 • LOGOTYP

  Szanowny Panie, z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana projekt logo. W podanej przeze mnie cenie zawierają się 3 wersje, wybieramy jedną, do której możemy wprowadzać poprawki. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów, chętnie udostępnie realizowane przeze mnie do tej pory prace. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  200 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie prostego logo firmy

  Szanowny Panie, z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana projekt logo. W podanej przeze mnie cenie zawierają się 3 wersje, wybieramy jedną, do której możemy wprowadzać poprawki. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów, chętnie udostępnie realizowane przeze mnie do tej pory prace. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  200 zł
  za całość
 • Grafik banery strony www współpraca

  Szanowny Panie, z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana projekt logo. W podanej przeze mnie cenie zawierają się 3 projekty, wybieramy jeden, do którego możemy wprowadzać poprawki. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów, chętnie udostępnie też moje ostatnie prace. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  150 zł
  za całość
 • Logo firmowe w grafice wektorowej

  Szanowny Panie, z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana projekt logo. W podanej przeze mnie cenie zawierają się 3 projekty, wybieramy jeden, do którego możemy wprowadzać poprawki. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  200 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie slider-ów pod prestę.

  Szanowny Panie, z przyjemnością podejmę współpracę i zrealizuję dla Pana slidery. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  300 zł
  za całość
 • Serwis WWW + sklep internetowy.

  Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia. Realizuję zlecenia zarówno na strony-wizytówki jak i na sklepy internetowe. Na tle innych ofert moja wyróżnia się: gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem go w obsługę systemu.Oferuję instalację systemu sklepu internetowego, zainstalowanie i dostosowanie do wytycznych klienta szablonu dla strony, zainstalowanie i ustawienie wszelkich potrzebnych wtyczek (szybkie płatności, kurierzy etc) tłumaczenia, ewentualne kodowanie dodatkowych elementów front-endu, wdrożenie i wsparcie właściciela sklepu, a także gwarancję roczną. Jest to więc kompleksowa usługa w której należy zadbać jedynie o materiały do pracy (teksty, zdjęcia, ewentualne płatne elementy). Zapraszam do odwiedzenia portfolio na websited.pl oraz do kontaktu na przemyslawpierzchalka@gmail.com lub 790 634 271 Wystawiam fakturę bez VAT. Pozdrawiam Przemysław Pierzchałka

  7000 zł
  za całość
 • ZLECĘ STWORZENIE SKLEPU INTERNETOWEGO

  Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia. Realizuję zlecenia zarówno na strony-wizytówki jak i na sklepy internetowe. Na tle innych ofert moja wyróżnia się: gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem go w obsługę systemu.Oferuję instalację systemu sklepu internetowego, zainstalowanie i dostosowanie do wytycznych klienta szablonu dla strony, zainstalowanie i ustawienie wszelkich potrzebnych wtyczek (szybkie płatności, kurierzy etc) tłumaczenia, ewentualne kodowanie dodatkowych elementów front-endu, wdrożenie i wsparcie właściciela sklepu, a także gwarancję roczną. Jest to więc kompleksowa usługa w której należy zadbać jedynie o materiały do pracy (teksty, zdjęcia, ewentualne płatne elementy). Zapraszam do odwiedzenia portfolio na websited.pl oraz do kontaktu na przemyslawpierzchalka@gmail.com lub 790 634 271 Wystawiam fakturę bez VAT. Pozdrawiam Przemysław Pierzchałka

  1800 zł
  za całość
 • wykonanie strony i sklepu internetowego

  Z przyjemnością podejmę się realizacji tego zlecenia. Realizuję zlecenia zarówno na strony-wizytówki jak i na sklepy internetowe. Na tle innych ofert moja wyróżnia się: gwarancją na wykonaną stronę, wsparciem użytkownika oraz wprowadzeniem go w obsługę systemu. Oferuję stronę opartą o CMS,dobór oraz instalację niezbędnych modułów, ich konfigurację, wypełnienie przesłanymi treściami a także dostosowanie strony pod urządzenia mobilne (RWD) Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio ( websited.pl ) lub kontaktu mailowego ( przemyslawpierzchalka@gmail.com ) lub telefonicznego (790 634 271). Wystawiam Fakturę za usługę.

  2000 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2016.03.17
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:
Pomoc:

Komentarz:

Wspaniała współpraca i kontakt .Blog wykonany w ekspresowym tempie .Pomoc w każdej sytuacji ,bardzo kompetentna osoba znająca się na swojej pracy ,strona została w 100% zrobiona jak chciałam . Naprawdę solidny i rzetelny wykonawca ,warty rekomendacji ,czysta przyjemność współpracować z takimi ludźmi. Bardzo dziękuję i pozdrawiam :) .www.zakreconapanidomu.pl