Przemysław Pierzchałka

(1)

Łódź

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Przemysław Pierzchałka
Przemysław Pierzchałka
Telefon:
790XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kim jestem?

Nazywam się Przemysław Pierzchałka.

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych dla firm i osób prywatnych, blogów, sklepów internetowych a także różnego rodzaju grafik wektorowych i rastrowych.

Tworzenie ładnych i funkcjonalnych stron internetowych to moja pasja, rozwijam swoje umiejętności aby dać klientowi to co najlepsze, oraz aby czerpać przyjemność z tworzenia piękniejszej części sieci.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Realizacje
WWW (15)
 • Ico_small_web
  http://ibne.pl Cena Do 1000 zł
  Instytut Badań Nad Efektywnością powstał w 2009r. i jest nie tylko przedsięwzięciem biznesowym, ale także, a może przede wszystkim, jest rezultatem pasji i zainteresowań jego założycieli. Stanowi to gwarancję, odpowiedniej motywacji i zaangażowania w realizowane projekty. Jako firma consultingowa staramy się ciągle podnosić nasze kompetencje, aby nadążyć za rozwojem światowego biznesu. W trosce o wysoką jakość usług stawiamy wysokie wymagania naszym pracownikom. Naszych doradców i współpracowników rekrutujemy spośród grona ekspertów o odpowiednich kwalifikacjach merytorycznych, których cechują ponadprzeciętne zdolności analitycznego i syntetycznego myślenia. Zdajemy sobie sprawę, że we współczesnej gospodarce, każdy obszar aktywności biznesowej jest regulowany prawnie. Dlatego w skład naszego zespołu wchodzą prawnicy z najlepszych krajowych i zagranicznych uniwersytetów. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nie tylko profesjonalne usługi doradztwa gospodarczego, ale też skutecznie minimalizować ryzyko prawne konsultowanych przez nas rozwiązań.
 • Ico_small_web
  http://firma-klar.pl Cena Do 1000 zł
  firma-klar.pl to łódzka firma świadcząca usługi sprzątające.
 • Ico_small_web
  http://zakreconapanidomu.pl Cena Do 500 zł
  Na blogu produkty testują dla was zakręcona pani domu i szalony mąż. Dodatkowo wiele ciekawostek ,porad i kącik kulinarny.
 • Ico_small_web Strona zapaśniczego klubu sportowego z Piotrkowa Trybunalskiego.
 • Ico_small_web
  http://sklep.ymusic.pl Cena Do 2000 zł
  Agencja koncertowa yMusic promuje muzykę na najwyższym poziomie artystycznym, muzykę ambitną i skierowaną do świadomego odbiorcy. Zajmuje się bezpośrednio i na stałe produkcją wydarzeń muzycznych i organizacją koncertów
Umiejętności
 • HTML/CSS

  Zaawansowany (3 lata)

 • Wordpress

  Zaawansowany (3 lata)

 • Grafika Rastrowa

  Średniozaawansowany (5 lat)

 • Grafika Wektorowa

  Średniozaawansowany (2 lata)

 • Joomla

  Zaawansowany (2 lata)

 • Prestashop

  Zaawansowany (3 lata)

Doświadczenie
 • Websited.pl (maj 2014 - obecnie)

  Freelancer: Tworzenie stron i sklepów internetowych w oparciu o cmsy (wordpress, joomla, prestashop,magento) edycja html/css, tworzenie grafiki rastrowej i wektorowej na potrzeby promocyjne. Tworzenie logotypów, wizytówek, folderów, obrazów na facebooka itp.

Warunki współpracy
 • Praca zdalna, preferuję kontakt mailowy lub telefoniczny. Dojeżdzam do klientów na spotkania w obrębie Łodzi. Wystawiam faktury bez VAT. Nie pobieram zaliczek. Podpisuję umowę.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2016.03.17
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:
Pomoc:

Komentarz:

Wspaniała współpraca i kontakt .Blog wykonany w ekspresowym tempie .Pomoc w każdej sytuacji ,bardzo kompetentna osoba znająca się na swojej pracy ,strona została w 100% zrobiona jak chciałam . Naprawdę solidny i rzetelny wykonawca ,warty rekomendacji ,czysta przyjemność współpracować z takimi ludźmi. Bardzo dziękuję i pozdrawiam :) .www.zakreconapanidomu.pl