Nadajemy słowom życie! - Przemysław Matuszewski

Legnica

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Przemysław Matuszewski
Przemysław Matuszewski
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się pisaniem profesjonalnych tekstów na strony internetowe. Pracujemy zdalnie. Jako małżeństwo uzupełniamy się nie tylko w życiu prywatnym, ale i w zawodowym. Nasze teksty łączą kobiecy i męski punkt postrzegania świata. Od samego początku pracujemy jako zespół – konsultujemy ze sobą tematykę i teksty, tworzymy burzę mózgów, by w konsekwencji uzyskać jak najlepsze treści. Oboje mamy wyższe, ścisłe, techniczne wykształcenie, co jest rzadkością na tym rynku. Dzięki naszym szerokim zainteresowaniom możemy zaproponować naszym klientom szeroki wachlarz tekstów typowo specjalistycznych.

Swoją wiedzę i warsztat copywriterski stale poszerzamy, dzięki czemu tworzymy dobrej jakości artykuły specjalistyczne zwłaszcza w branżach medycznych, farmaceutycznych, przyrodniczych i technicznych – nie tylko doskonale wiemy o czym piszemy, ale potrafimy to przekazać w sposób ciekawy, oryginalny i nieszablonowy. Uwielbiamy pisać również teksty dla innych branży. Bez problemu odnajdujemy się w każdej tematyce. Każdy tekst to dla nas nowe, ciekawe wyzwanie, do którego bardzo chętnie stajemy – człowiek uczy się całe życie. Każde nowe zlecenie uczy nas czegoś nowego – i to właśnie uwielbiamy w tej pracy. Oboje jesteśmy perfekcjonistami – nie zadowala nas “wystarczająca jakość”. Zawsze staramy się dać z siebie maksimum – docenia to coraz szersze grono naszych klientów.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.
Znajdą tam Państwo więcej informacji o nas, naszą aktualną ofertę, próbki tekstów, a także przykładowy cennik naszych usług.

http://mr-and-mrs-copywriter.pl

Można również skontaktować się z nami bezpośrednio:
email: teksty@mr-and-mrs-copywriter.pl

Słowa kluczowe: Copywriter, copywriter zdalnie, copywriter VAT, teksty na strony, teksty na blogi, teksty seo, profesjonalne teksty, opisy produktów, redaktor zdalnie, artykuły specjalistyczne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()