Progreso S.C.

Jastrzębie-Zdrój

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Progreso S.C.
Progreso S.C.
Telefon:
324XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Progreso jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się dostarczaniem usług internetowych. Firma oprócz działalności na terenie Polski świadczy również usługi poza granicami kraju. Z hostingu stron www mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy, czy instytucje.

Korzystanie z usług hostingowych w firmie Progreso jest wyjątkowo łatwe i bezpieczne. Klienci mogą bez wychodzenia z domu wykupić pakiet i kontrolować dane na serwerach wirtualnych za pomocą nowoczesnego i prostego w obsłudze panelu Extranet. Wszystkie informacje zapisane w bazie mają kopie zapasowe, które są nieustannie aktualizowane, dzięki czemu nie istnieje ryzyko ich utraty. Dodatkowo wszystkie skrzynki mailowe są czyszczone ze spamu i złośliwego oprogramowania.

Cały system jest bardzo wydajny i zapewnia niezwykle szybki hosting, dzięki zastosowaniu pięćdziesięciu nowoczesnych, zespolonych ze sobą serwerów wyprodukowanych przez firmę IBM. Każdy obsługiwany jest przez ośmiordzeniowy procesor, a na jego pokładzie znajduje się 6 bardzo wydajnych i szybkich dysków SSD oraz 16GB pamięci RAM. Zastosowanie zwielokrotnionych łączy od największych operatorów z polski i zza granicy zapewnia przepustowość na poziomie 1Gbit. Centrum danych, z którego korzysta firma, należy do marki ATMAN.

Poziom zabezpieczeń stosowanych przez firmę hostingową Progreso stoi na najwyższym poziomie. Centrum jest ulokowane w nowoczesnym budynku znajdującym się na terenie Katowic. Serwery z kolei zostały umieszczone 12 m pod ziemią i są chronione przez systemy antywłamaniowe, strażników oraz monitoring. Zasilane jest możliwe dzięki zastosowaniu bezprzewodowego systemu energetycznego o dwóch niezależnych źródłach oraz agregatu, który załącza się w razie awarii. W przypadku wystąpienia zagrożenia pożarem na terenie całego obiektu znajduje się system gaszenia gazowego. Przemieszczanie się pomiędzy strefami znajdującymi się wewnątrz jest możliwe dzięki specjalnemu systemowi kontroli dostępu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Progreso zapewnia profesjonalny hosting bez limitu oraz gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność. Z usług firmy skorzystało już wiele znanych marek, m.in.: Mozilla, Sony, czy BMW.

Słowa kluczowe: Hosting bez limitu, hosting stron www, hosting stron, profesjonalny hosting, szybki hosting, tanie serwery wirtualne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()