PRINTOWN.PL

Lublin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PRINTOWN.PL
PRINTOWN.PL
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

PRINTOWN.PL jest firmą świadczącą usługi z zakresu wykonywania dowolnych nadruków na koszulkach. Oferujemy Państwu białe oraz kolorowe koszulki z dowolnym własnym nadrukiem w pełnym kolorze już od 1 sztuki - nadrukujemy absolutnie wszystko! Nie jesteśmy pośrednikiem - posiadamy własne maszyny do druku, co pozwala nam zapewnić Państwu stałe atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zamówień.

Oferujemy również gotowe wzory na różne okazje takie jak: urodziny, walentynki, dzień mamy, taty, z okazji świąt ale również koszulki imprezowe, grupowe, integracyjne, firmowe, pracownicze.

Zapewniamy dostęp do najnowszej techniki wykonywania dowolnych nadruków na koszulkach w pełnym kolorze już od 1 sztuki. Druk DTG, czyli Direct To Germent to bezpośredni druk na materiale, który zapewnia bardzo wysoką precyzję, dokładność, nasycenie kolorystyczne nadruków oraz przystępną cenę. Nadruk wykonany w ten sposób jest praktycznie niewyczuwalny pod palcem - nie ma efektu "naprasowywanki".

Nadruki wykonujemy na koszulkach znanej i cenionej firmy GILDAN w wersji premium. Gramatura koszulek wynosząca 185g (wersja premium oraz premium plus) sprawia, że mamy do czynienia z gęstszą koszulką a nie tzw. siateczką, która się rozciąga. 100% bawełna typu ring-spun jest miękka w dotyku, co zapewnia przyjemne i komfortowe jej noszenie. Dodatkowo koszulki są wyposażone w ściągacz wokół szyi oraz podwójne szwy, dzięki czemu kołnierzyki nie rozciągają się a koszulka nie odkształca. Jako zamienniki stosujemy koszulki marki B&C, również w wersji premium.

Posiadamy różne wersje nadruku w różnych wariantach cenowych. Więcej na temat dostępnych wersji nadruku:

http://printown.pl/content/15-wersje-nadruku

Słowa kluczowe: Własny nadruk, drukowanie na odzieży, nadruki na odzieży, druk na odzieży, koszulki z nadrukiem, nadruki na koszulkach, koszulki z własnym nadrukiem, koszulki firmowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()