Prestige House sp. z o.o.

Nowy Sącz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Prestige House sp. z o.o.
Prestige House sp. z o.o.
Telefon:
608XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Marka Prestige House bazuje na 25-letnim doświadczeniu w produkcji domów z drewna. Wykorzystujemy wiodące technologie produkcji – tradycyjne z bali i płazów, a także nowoczesne – konstrukcja szkieletowa oraz modułowa. Produkowane przez nas domy cechują się atrakcyjnym wyglądem, wzbudzają respekt i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zawsze korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych oraz materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu nasze domy są zdrowe, przyjazne mieszkańcom, trwałe i ekonomiczne. Gwarantujemy profesjonalizm i wysoką jakość naszych usług.

https://www.prestige-house.pl/

Nasze domy budujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły. Do produkcji używamy najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanego drewna świerkowego, odpowiednio suszonego w profesjonalnych suszarniach komputerowych. Wszystko to pozwala tworzyć produkty najwyższej jakości!

Produkujemy wysokiej jakości domy z drewna w oparciu o najlepsze technologie budowy na świecie. Nasze domy cechują się atrakcyjnym wyglądem, przykuwają uwagę i wzbudzają zachwyt. Budujemy domy pasywne, energooszczędne, korzystające z inteligentnych systemów. Prowadzimy realizację od momentu projektu aż do zakończenia budowy – pod klucz. Wszystko to z myślą o Twoich najlepszych doświadczeniach.

Słowa kluczowe: Domy szkieletowe, Nowoczesne domy szkieletowe, Kanadyjki, domy prefabrykowane, gotowe domy prefabrykowane, domy energooszczędne, prefabrykowane domy energooszczędne, budowa domu prefabrykowanego
Realizacje
WWW (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()