Wnętrza spełnią marzenia - Pracownia wnętrz Onyks Anna Oniszk-Popławska

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Pracownia wnętrz Onyks Anna Oniszk-Popławska
Pracownia wnętrz Onyks Anna Oniszk-Popławska
Telefon:
502XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
POWĄZKOWSKA, 59c, 3
01-728

Warszawa

Podgląd

Projekty wnętrz mieszkalnych i usługowych.  

Pomoc architekta wnętrz jest Ci niezbędna aby:

- zaoszczędzić miesięcy czasu na zaplanowanie i koordynację budowy
- racjonalnie wydatkować dostępne środki
- zaprojektować funkcjonalne i estetycznie spójne wnętrze

Koszt projektu stanowi zaledwie kilka procent całkowitych kosztów remontu.

Pracownia wnętrz Onyks oferuje: cykl spotkań, wizualizacje, projekty wykonawcze, kosztorys, nadzór autorski.

Zadzwoń aby umówić się na bezpłatną konsultację, w czym mogę pomóc?

KONTAKT:  502071512, www.planujwnetrze.pl

NASZ WSPÓŁPRACA

ETAP  I
1. Opracowanie moodboardu (tablica nastrojów) obejmującego styl i kolorystykę. Wybór wyposażenia  pasującego do wybranej koncepcji.
2. Opracowanie układu funkcjonalnego pomieszczeń wraz z korektą.
3. Wizualizacje min. 2 maks. 3 ujęcia każdego pomieszczenia wraz z korektą.

ETAP  II
1. Projekty wykonawcze w szczególności- wyburzenia, wymurowania, zmiany układu ścian, ułożenie podłóg, elewacji ścian, schematy: hydraulika, elektryka, oświetlenie, meble w zabudowie i inne konieczne rysunki techniczne.
2. Lista zakupowa.
3. Kosztorys.

ETAP III
Nadzór autorski polega na stwierdzeniu w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem, a także na uzgadnianiu możliwości wprowadzania rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie podczas remontu.

Kontakt: 50207512

WIZUALIZACJE
Po serii spotkań i poznaniu potrzeb inwestora przygotowuję projekt koncepcyjny, tablice nastrojów i wizualizacje pomieszczeń.

LISTA ZAKUPOWA I KOSZTORYS
Lista zakupowa zawiera konkretne elementy wyposażenia wnętrz z wyszczególnieniem ceny oraz miejsca zakupu. Jest to lista w postaci pliku pdf oraz w formie tabeli (ta ostatnia jest jednocześnie kosztorysem).

PROJEKTY WYKONAWCZE
Projekty wykonawcze obejmują m.in.: zmianę układu ścian -wyburzenia i wymurowania, ułożenie podłóg, ułożenie okładzin ściennych, kolory farb, wytyczne dla elektryki, wytyczne dla oświetlenia, hydrauliki, projekt mebli w zabudowie.

Słowa kluczowe: Projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, architekt wnętrz, projektant wnętrz, architektura wnętrz, usługi projektowania wnętrz
Realizacje
Zdjęcia i grafika (10)
 • otwarta łazienka Projekt łazienki otwartej na sypialnie, Warszawa Lektykarska
 • salon w mieszkaniu 50 m2 mieszkanie dla młodej kobiety, styl skandynawski zdjęcie dziewczynki w stroju ludowym z podroży do Wietnamu
 • łazienka łazienka dla gości w apartamencie 140 m2, mozaika Bissaza
 • sypilania sypialnia w mieszkaniu na Bemowie 80 m2
 • sypialnia na Bielanach sypialnia w mieszkaniu w stylu skandynawskim, Warszawa Bielany
WWW (1)
 • Ico_small_web Strona pracowni projektowania wnętrz Onyks. Prawidłowe rozplanowanie wnętrza i koordynacja zakupów/prac na budowie to kilka miesięcy intensywnej pracy. Czy wiesz, że powierzenie projektu wnętrza profesjonaliście to zaledwie 3-5 procent całkowitych kosztów wykończenia?
Pracownicy
 • Anna Oniszk-Popławska
  Anna Oniszk-Popławska

  Pomagam inwestorom w zaprojektowaniu wymarzonego miejsca do zamieszkania. Jestem przewodnikiem na drodze do spełnienia marzeń o pięknym miejscu. Wykonuję wizualizacje, projekty koncepcyjne i wykonawcze wraz nadzorem autorskim. Moimi klientami są osoby ciekawe świata, podróżujące do różnych ciekawych miejsc, razem przenosimy wspomnienia z dalekich podroży do nowoczesnego wnętrza. Pomagam klientom w stworzeniu odpowiedniego klimatu wnętrza, wyborze materiałów, rozplanowaniu układu funkcjonalnego, wykonaniu rysunków wykonawczych i w kontaktach z ekipą remontową. Mam wykształcenie techniczne i artystyczne- idealna mieszanka dla architekta wnętrz. Projektuję odkąd w 2007 roku ukończyłam Architekturę Wnętrz w WSSIP w Łodzi. W 2018 roku otrzymałam tytuł doktora nauk technicznych na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, jestem również magistrem inżynierem ochrony środowiska. Przez wiele lat łączyłam dwie branże projektując zarówno instalacje jak i wnętrza.

Zakres działania
 • Architekci wnętrz z Warszawy

  Projektowanie wnętrz, usługi projektowania wnętrz, architektura wnętrz, aranżacja wnętrz, projektant wnętrz, architekt wnętrz

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
 • Projekt wnętrza nowego mieszkania

  Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Wykonuję projekty kompleksowe A-Z od koncepcji poprzez wizualizacje, projekty wykonawcze i nadzór autorski: www.planujwnetrze.pl Anna Popławska

  7000 zł
  za całość