Pokochasz moje wyroby - PPHU NORTOM Beata Norbert

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PPHU NORTOM Beata Norbert
PPHU NORTOM Beata Norbert
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Prowadzę pracownię rękodzieła, w której wykonuję wyroby dekoracyjne z tkanin (w rozmaitych technikach zdobniczych). Moje przedmioty nadają się na prezenty. Zapraszam na stronę www.zapachydosz

Słowa kluczowe: Lawenda, patchwork, aplikacja, dedykacja, prezent, upominek, prezenty lojalnościowe, upominki reklamowe, gratisy, prezenty dla gości, szycie, haft,
Realizacje
WWW (3)
 • Ico_small_web Firmowy blog zawiera dokumentację zdjęciową i opisy typowy prac znajdujących się w standardowym programie produkcji mojej firmy.
 • Ico_small_web Blog osobisty, w którym opisuję sposób realizacji prac, głównie tych niestandardowych, realizowanych na indywidualne zlecenia.
 • Ico_small_web Sklep internetowy , w którym udostępniam do sprzedaży przedmioty z oferty standardowej lub niestandardowej, ale bez imiennej dedykacji (uniwersalne).
Pracownicy
 • Beata Norbert
  Beata Norbert

  Właścicielka firmy rękodzielniczej i niewielkiej plantacji lawendy.

Warunki współpracy
 • Zlecenia standardowe dostępne od ręki można zakupić za pośrednictwem sklepu "Zapachy do szafy" na Allegro. Zamówienia indywidualne realizuję po dokonaniu uzgodnień z klientem i wpłacie zaliczki.

  Chętnie podejmę wpółpracę w galeriami rękodzieła, mydlarniami i sklepami prowadzącymi sprzedaż wyrobów dekoracyjnych i pamiątek.

  Realizuję zlecenia dla agencji reklamowych i firm (upominki reklamowe, gratisy, prezenty lojalnościowe).

Zakres działania
 • Rękodzieło artystyczne

  Rękodzieło, malowanie na szkle, kolczyki ręcznie robione, rękodzieło artystyczne, rzemiosło artystyczne, biżuteria autorska, biżuteria ręcznie robiona

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()