NA DOWOLNY CEL, BEZ BIK - Polska Korporacja Finansowa "SKARBIEC" Sp. z o.o.

Zapraszamy do oddziałów regionalnych

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Polska Korporacja Finansowa "SKARBIEC" Sp. z o.o.
Polska Korporacja Finansowa "SKARBIEC" Sp. z o.o.
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dobra Pożyczka Gotówkowa - najniższe raty, najwyższa satysfakcja.
Od 25 tys. złotych do pół miliona na dowolny cel. Bez weryfikacji Wnioskującego w BIK, bez zaświadczeń i zbędnych formalności.

Słowa kluczowe: Pożyczki gotówkowe, pożyczka gotówkowa, pożyczka bez BIK, pożyczki dla zadłużonych, pożyczki na dowolny cel, pożyczka dla bezrobotnych, najniższe raty, bez zaświadczeń
Pracownicy
 • Doradca Finansowy
  Doradca Finansowy

  Fachowi, wykształceni, profesjonalni - tacy Doradcy Finansowi rezydują w każdym oddziale Dobrej Pożyczki świadcząc nieodpłatną pomoc w dopełneniu wszelkich formalności. Gwarantujemy wsparcie w zarządzaniu domowym (i firmowym) budżetem, dobranie optymalnych dla Klienta warunków umowy (harmonogramu ratalnego, wysokości miesięcznych rat). Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone, a atmosfera w placówce przyjazna. Jesteśmy maksymalnie zorientowani na Klienta i skoncentowani na Jego indywidualnych potrzebach. Oferujemy pożyczki na każdą kieszeń, z minimalnym oprocentowaniem.

Osiągnięcia
 • Rozbudowana sieć placówek - jesteśmy blisko Twoich potrzeb! (luty 2012)

  W ciągu 10 lat działalności otworzyliśmy prawie 40 oddziałów w całej Polsce. W strategię rozwoju Dobrej Pożyczki wpisane jest bycie blisko Naszych Klientów.

Aktualności
 • Rusza 39 oddział Dobrej Pożyczki - jest powód do dumy! (marzec 2012)

  Od 12 marca zapraszamy do kolejnego oddziału Dobrej Pożyczki - zlokalizowanego w Lublinie (ul. Kowalska 5). Będzie to już druga placówka w tym mieście. Gwarantujemy fachową opiekę Doradcy finasnowego, przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę.

Warunki współpracy
 • Dobra Pożyczka Gotówkowa - sprawdzamy się tam, gdzie inni zawodzą
  Ty decydujesz na co wydajesz

  Wierzymy, że elastyczne podejście i najniższe raty zaprocentują... Twoim zaufaniem.
  Dobra Pożyczka Gotówkowa to 10 lat doświadczenia, rozbudowana sieć placówek, nieograniczona ilość możliwości.

  Na co tylko chcesz: na dom, nowe auto, generalny remont
  Nie musisz wskazywać celu przeznaczenia otrzymanych środków.

  U Nas masz największe szanse na gotówkę - gwarantujemy uproszczone procedury:
  Umożliwiamy uzyskanie pożyczki bez okazywania zaświadczeń o dochodach, przedstawiania formularzy z ZUS i US. W ofercie posiadamy rozwiązania dla Osób bez zdolności kredytowej, z negatywną historią BIK.
  Nawet jeśli inne instytucje i banki odmówiły wsparcia finansowego nie rezygnuj ze składania wniosku: w Dobrej Pożyczce dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał pozytywną decyzję. Akceptujemy wiele form zabezpieczeń, dobieramy indywidualny program ratalny, honorujemy źródła dochodów zza granicy

  Nawet jeśli zarabiasz niedużo, pracujesz na pół etatu lub nie posiadasz umowy o pracę…
  …możesz otrzymać pieniądze: Dobra Pożyczka jest rozwiązaniem optymalnie dopasowanym do poziomu zarobków i warunków zatrudnienia panujących w kraju. Oferujemy gotówkę w wysokości 25 tys. - 500 tys. złotych NA DOWOLNY CEL, w trzydziestoletnim harmonogramie spłaty i w stabilnym oprocentowaniu. Status „bezrobotnego” również nie oznacza decyzji odmownej. Odwiedź jeden z naszych oddziałów.

  Gwarantujemy preferencyjne warunki dla Emerytów i Rencistów.

  Nie zostajesz sam ze stosem formalności:
  W każdym oddziale regionalnym zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie finalizacji formalności. Nie stosujemy polityki ukrytych kosztów. Nasze umowy są jasne i przyjazne dla Pożyczkobiorcy.
  Zapytaj Doradcę Finansowego w swoim mieście o warunki Dobrej Pożyczki.

  Dobra Pożyczka Gotówkowa - obierz kurs na sukces
  10 lat doświadczenia we wspieraniu Klientów Biznesowych

  Gwarantujemy uproszczone procedury:
  Umożliwiamy uzyskanie pożyczki bez okazywania biznesplanów, zaświadczeń z ZUS, US, BIK.
  W ofercie posiadamy rozwiązania dla Osób bez zdolności kredytowej.
  Naszymi Klientami są zarówno korporacje, podmioty z sektora MŚP, jak i firmy jednoosobowe. Akceptujemy wszelkie źródła dochodów, także zza granicy. Można założyć i prowadzić biznes w Polsce, nie rezygnując z pobytu w innym kraju. Wierzymy, że elastyczne podejście i najniższe raty zaprocentują Państwa zaufaniem.

  Umożliwiamy dynamiczny rozwój:
  Dzięki Dobrej Pożyczce można inwestować w rozwój firmy, zdobywać nowe segmenty rynku, odzyskać utraconą płynność finansową. Współpraca z Nami oznacza nowe możliwości: zatrudnianie najlepszych pracowników, wdrożenie najnowocześniejszych technologii, udział w najbardziej efektywnych szkoleniach.
  Udostępniamy 25 tys. - 500 tys. złotych w stabilnym oprocentowaniu, na okres do 30 lat. Otrzymaną gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel.

  Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, gdyż sami nimi jesteśmy.

Zakres działania
 • Pożyczki gotówkowe

  Kredyt bez bik, szybkie pożyczki bez bik, pożyczki bez bik, chwilówki, pożyczki gotówkowe, pożyczki pod zastaw, pożyczki prywatne

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()