POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

Ostrów Maz

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie
POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie to firma oferująca usługi edukacyjne i edytorskie. Zajmujemy się korektą, redakcją i pisaniem tekstów.

Wyróżnia nas przede wszystkim terminowość wykonywania zleceń oraz staranność i wysoka jakość usług. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta ze świadczonych usług.

Słowa kluczowe: Copywriting, redagowanie tekstów, pisanie tekstów, usługi redagowania tekstów, usługi copywriting
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (6)
 • 4 artykuły na stronę internetową firmy cateringowej

  Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem. Zajmuję się pisaniem tekstów, ich korektą i redakcją. Mam doświadczenie w tworzeniu artykułów na różne tematy. Zapraszam do kontaktu i współpracy (korekta-polonika@wp.pl)

  160 zł
  za całość
 • korekta, redagowanie tekstów

  Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Zajmuję się pisaniem tekstów, ich korektą i redakcją.Zapraszam do kontaktu i współpracy (korekta-polonika@wp.pl)

  5 zł
  za strona A4
 • Współpraca - korekta i pisanie tekstów

  Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Zajmuję się pisaniem tekstów, ich korektą i redakcją. Proszę o adres e-mail, na który będę mogła wysłać próbne teksty. Zapraszam do kontaktu i współpracy (korekta-polonika@wp.pl)

  5 zł
  za 1000 znaków
 • Copywiter

  Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Zajmuję się pisaniem tekstów, ich korektą i redakcją. Mam doświadczenie w pisaniu artykułów na tematy dotyczące zdrowia. Zapraszam do kontaktu i współpracy (korekta-polonika@wp.pl)

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Artykuły/ blog na portal internetowy w tematyce dziecko/rodzice

  Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Zajmuję się pisaniem tekstów, ich korektą i redakcją. Mam doświadczenie w pisaniu artykułów w podanej przez pana tematyce. Zapraszam do kontaktu i współpracy (korekta-polonika@wp.pl)

  30 zł
  za całość
 • Zlecę parafrazę newsów

  Dzień dobry, proponuję nawiązanie współpracy. Zajmuję się pisaniem tekstów, ich korektą i redakcją. Proponuję 7 zł za 1000 znaków, jako formę rozliczenia wystawiam rachunek. W ciągu miesiąca mogę zrealizować 60 artykułów. Zapraszam do kontaktu i współpracy (korekta-polonika@wp.pl)

  7 zł
  za 1000 znaków